Тем: 4,445, Сообщений: 367,060, Пользователи: 157,276
На форуме: 54

Вернуться   Форум VolSat > Электронный мир > DVD-Players

Важная информация


DVD-Players Прошивки и т.д.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 02.04.2012, 13:23   #1
Kapitoshka
Местный
 
Регистрация: 20.08.2011
Ресивер: AMIKO ALIEN 8900
Адрес: Львів
Сообщений: 237
Сказал(а) спасибо: 198
Поблагодарили 54 раз(а) в 35 сообщениях
Вес репутации: 13
Kapitoshka скоро придёт к известности
По умолчанию Хочу звук 5.1

Доброго здоров'ячка!
Потрібна порада, як організувати звук 5.1 для перегляду фільмів. Сам собі намітив вже декілька варіантів, але хочу вислухати поради інших. Фільми дивлюся здебільшого з флешки, або по АМІКО 8900 через мережу із комп'ютера, а також з кінорейсів і інших HD фільмових каналів з звуковою доріжкою долбі дітжитал (5.1).
Один з варіантів це купити домашній кінотеатр (5.1 акустику+двд плеєр в одному наборі), але у тих що я бачив лише цифровий вихід у вигляді оптики. Мені ж для аміко потрібно коаксіальний цифровик. Аміко здатний передавати звук 5.1 по HDMI кабелю на телевізор. А вже телик мій має оптику на вхід і на вихід. Або я думаю якщо двд із набору домашнього кінотеарту буде з HDMI виходом то мій ТВ може бути у ролі світча, який буде брати звук із порта HDMI від аміко і передавати його на двд плеєр ДК. Не знаю чи це мої фантазії чи реальність...
Другий варіант поставити звичайний двд плеєр (з USB на борту). до ДВД плеєра звичайно підключити колонки 5.1, які у мене вже є у наявності (свени IHOOO). Такий варіант надзвичано дешевий, так як ДВД плеєр коштує 200-400 грн, а колонки получаються "безплатно" У двд плеєра не буде входу цифровика, значить про перегляд супутникових каналів з DD звуковою доріжкою можна буде забути. Тобто цей варіант є компромісний, так як по мережі із ПК а також з тюнера "кіна не будет" Хіба знову ж таки двд плеєр має мати HDMI, і можливо через світч-телик буде передватися на нього звук 5.1 від тюнера. я хз, роздупліть...
Третій варіант це ставити ПК із звуковою картою 5.1 і передавати відео сигнал через DVI/VGA вихід ПК на DVI/VGA вхід телика. Або шукати звукову з оптичним цифровим або коаксіальним цифровим входом, до якого можна було би приєднати аміко. Про цей варінат знаю найменше.
Що порадите, можливо який 4 варінат є?
Kapitoshka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.04.2012, 13:54   #2
Kapitoshka
Местный
 
Регистрация: 20.08.2011
Ресивер: AMIKO ALIEN 8900
Адрес: Львів
Сообщений: 237
Сказал(а) спасибо: 198
Поблагодарили 54 раз(а) в 35 сообщениях
Вес репутации: 13
Kapitoshka скоро придёт к известности
По умолчанию

Четвертий варіант http://forum.volsat.com.ua/showpost....postcount=2068
Kapitoshka вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 13:39. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua