Тем: 4,394, Сообщений: 356,311, Пользователи: 157,466
На форуме: 33

Вернуться   Форум VolSat > Разное > Спорт

Важная информация


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 06.07.2023, 08:45   #21
satvitek
Гуру
 
Регистрация: 21.10.2018
Ресивер: Sat-Integral SP-1329 HD Combo
Сообщений: 1,799
Сказал(а) спасибо: 58
Поблагодарили 54 раз(а) в 49 сообщениях
Вес репутации: 9
satvitek на пути к лучшему
По умолчанию

Ротань: Ці затримки рейсів незрозумілі, нас закрили в якомусь ангарі, ми просиділи чотири години в аеропорту
Наставник української молодіжки - про півфінальний матч Євро з Іспанією



Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань підбив підсумок півфінального поєдинку з Іспанією (1:5) на Євро-2023 (U-21).

— Дякуємо нашим уболівальникам, ще раз дякуємо нашим воїнам за те, що ми на цьому турнірі змогли проявити свої якості. Я хочу висловити величезну подяку нашим хлопцям за те, що ми дуже добре виглядали на Євро та заслужили симпатії вболівальників. Я вважаю, що це їм піде в плюс, вони — великі молодці.

Сьогодні нам банально не вистачило відновлення, аби бути готовими на сто відсотків. Я не розумію того, як ми добиралися сюди після гри із Францією. Ці затримки рейсів незрозумілі, нас закрили в якомусь ангарі, ми просиділи чотири години в аеропорту замість того, щоб відновлюватися. Ми прибули в готель о першій ночі… Для мене на такому турнірі це є загадкою. Не було тих емоцій і свіжості, які мали бути в цьому матчі. Тому ми маємо такий результат.

Ви самі бачили матч. Для нас вдало складався його початок. Потрібно відзначити й привітати збірну Іспанії — це дуже сильна команда. З таким суперником треба грати на 100 відсотків. У нашому поєдинку на груповій стадії ми були свіжішими, добре переміщувалися, самі грали із м’ячем, тоді нам було легше. На жаль, сьогодні хлопцям просто не вистачило свіжості.

— У другому таймі тренер збірної Іспанії зробив заміну, аби закрити Мудрика. Здається, після цього Михайло зник…

— Михайло відновився після травми. Він тільки із Францією зіграв. Тому функціонально йому було важко провести весь матч. Коли він був свіжіший на ногах, то робив різницю. Він практично зробив перший гол, який ми забили. Функціональний стан Мудрика міг бути кращим, але ви самі розумієте, що він повернувся після травми.
satvitek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.07.2023, 09:37   #22
satvitek
Гуру
 
Регистрация: 21.10.2018
Ресивер: Sat-Integral SP-1329 HD Combo
Сообщений: 1,799
Сказал(а) спасибо: 58
Поблагодарили 54 раз(а) в 49 сообщениях
Вес репутации: 9
satvitek на пути к лучшему
По умолчанию

Определился чемпион Европы среди молодежных сборных



Итак, в финале встречались Испания и Англия. Фурия Роха больше владела мячом и пыталась атаковать, англичане делали ставку на контратаки. Перед перерывом Англии удалось открыть счет – после удара со штрафного мяч задел Джонса и залетел в ворота. Во втором тайме Испания много шла вперед и заработала главный шанс для того, чтобы перевести игру в овертайм – на 90+8 Абель Руис бил пенальти, однако переиграть Джеймса Траффорда не смог. 1:0 в пользу Англии, которая в третий раз в своей истории выигрывает молодежный Евро.
satvitek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Футбол. ЕВРО-2024 satvitek Спорт 22 03.12.2023 19:55
ЧМ-2023 по хоккею satvitek Спорт 12 29.05.2023 09:39
ЧМ но хоккею 2023 Дивизион ІВ satvitek Спорт 7 07.05.2023 13:04
З наступаючим Новим 2023 роком! Sereqa Архив 11 02.01.2023 12:38

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 14:28. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua