Тем: 4,446, Сообщений: 367,080, Пользователи: 157,283
На форуме: 7

Вернуться   Форум VolSat > Эфирное и кабельное ТВ > Эфирное телевидение DVB-T/T2

Важная информация


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 01.10.2022, 10:44   #1
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 302
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 409 раз(а) в 152 сообщениях
Вес репутации: 7
блукач скоро придёт к известности
По умолчанию Найбільш якісні ресивери по залізу

Народ з'ївший пуд солі на т2 тюнерах, скажіт які марки є найбільш надійними по залізу чи нема різниці між ноунейм китай типу opera та брендами типу вордвіжн? Набридло постійно оці клієнти з випученими очами коли не надаєш гарантію на рік бо звісно боїшся влетіти і тобі несуть ті тюнери то з полетівшими блоками живлення, то з полетівшими стабами та контролерами, які у деяких моделях без мікроскопу не випаяти. Даєш гарантію на місяць то тебе задушити готові а на рік даси то точно влетиш на тюнер якщо нема власного ремонтного сервісу.
Брав ворд віжни, опенбокси, саткоми, несуть усе хто через пів року, хто через місяць а хто через рік, ну блін продаєш вже людині і мусиш казати що лайно.
Усі одноразові чи є більш менш кращі бренди? Я не думаю що ціна має значення бо вона формується від плюшок тюнера а не від якості заліза, але не хочеться коли торгуєш легально у магазині ховати очі від людей, репутація дорожче а з такою технікою вона ниже плінтуса опиняється.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 01.10.2022, 15:20   #2
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 866
Сказал(а) спасибо: 500
Поблагодарили 1,155 раз(а) в 500 сообщениях
Вес репутации: 18
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от блукач Посмотреть сообщение
Народ з'ївший пуд солі на т2 тюнерах, скажіт які марки є найбільш надійними по залізу чи нема різниці між ноунейм китай типу opera та брендами типу вордвіжн? Набридло постійно оці клієнти з випученими очами коли не надаєш гарантію на рік бо звісно боїшся влетіти і тобі несуть ті тюнери то з полетівшими блоками живлення, то з полетівшими стабами та контролерами, які у деяких моделях без мікроскопу не випаяти. Даєш гарантію на місяць то тебе задушити готові а на рік даси то точно влетиш на тюнер якщо нема власного ремонтного сервісу.
Брав ворд віжни, опенбокси, саткоми, несуть усе хто через пів року, хто через місяць а хто через рік, ну блін продаєш вже людині і мусиш казати що лайно.
Усі одноразові чи є більш менш кращі бренди? Я не думаю що ціна має значення бо вона формується від плюшок тюнера а не від якості заліза, але не хочеться коли торгуєш легально у магазині ховати очі від людей, репутація дорожче а з такою технікою вона ниже плінтуса опиняється.
Тюнер т2 з виносним блоком живлення хіба не краще?
evo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2022, 15:39   #3
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 866
Сказал(а) спасибо: 500
Поблагодарили 1,155 раз(а) в 500 сообщениях
Вес репутации: 18
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от evo Посмотреть сообщение
Тюнер т2 з виносним блоком живлення хіба не краще?
Спочатку я зїв пуд солі на комбіках Євроскай і Тігр. У цих штукенціях БЖ почали сипатись уже після пів-року - рік. Щоб не морочити голову з гарантійкою та ремонтом просто тупо підключав до них зовнішній БЖ, бо у них передбачене гніздо для цього підключення. З Т2 на початку теж намагався брати не дорогі, бо у населення був попит - аби подешевше. Але дешева рибка виявилась з гнильцем. БЖ такі ж нікудишні, як і в тих комбіках. Тому тепер зупинився на Ворлд Віжинах 624А і 625А. По перше це метал, по друге - там є усі кнопки і по третє - там є гніздо для підключення зовнішнього БЖ. На випадок згорання внутрішнього БЖ, ви просто ставите зовнішній і все. Це економить вам час і економія на ремонті. Думаю ціна ремонту була б значно більше, ніж ціна зовнішнього БЖ) Навіть, якщо по гарантії, то для вас це було б менш збитково)
evo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 01.10.2022, 15:57   #4
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 866
Сказал(а) спасибо: 500
Поблагодарили 1,155 раз(а) в 500 сообщениях
Вес репутации: 18
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от evo Посмотреть сообщение
Спочатку я зїв пуд солі на комбіках Євроскай і Тігр. У цих штукенціях БЖ почали сипатись уже після пів-року - рік. Щоб не морочити голову з гарантійкою та ремонтом просто тупо підключав до них зовнішній БЖ, бо у них передбачене гніздо для цього підключення. З Т2 на початку теж намагався брати не дорогі, бо у населення був попит - аби подешевше. Але дешева рибка виявилась з гнильцем. БЖ такі ж нікудишні, як і в тих комбіках. Тому тепер зупинився на Ворлд Віжинах 624А і 625А. По перше це метал, по друге - там є усі кнопки і по третє - там є гніздо для підключення зовнішнього БЖ. На випадок згорання внутрішнього БЖ, ви просто ставите зовнішній і все. Це економить вам час і економія на ремонті. Думаю ціна ремонту була б значно більше, ніж ціна зовнішнього БЖ) Навіть, якщо по гарантії, то для вас це було б менш збитково)
Я маю на увазі, якщо у БЖ згоряє не конденсатор (який простіше і дешево поміняти), а стаби, шими та контролери.

P.S. Ще, як варіант тюнер Т2 Євроскай ЕС16. Там взагалі тільки виносний БЖ. А по маркам, я думаю взагалі нема ніякої різниці. Всі вони зроблені майже по однаковій схемотехніці і на однакових китайських деталях.
evo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 01.10.2022, 19:06   #5
serg1980
Местный
 
Регистрация: 26.01.2011
Ресивер: orton 4100c
Сообщений: 433
Сказал(а) спасибо: 114
Поблагодарили 424 раз(а) в 185 сообщениях
Вес репутации: 14
serg1980 на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от evo Посмотреть сообщение
Я маю на увазі, якщо у БЖ згоряє не конденсатор (який простіше і дешево поміняти), а стаби, шими та контролери.

P.S. Ще, як варіант тюнер Т2 Євроскай ЕС16. Там взагалі тільки виносний БЖ. А по маркам, я думаю взагалі нема ніякої різниці. Всі вони зроблені майже по однаковій схемотехніці і на однакових китайських деталях.
EUROSKY ES-14 мав діло, замовив але їх не стало так підмінили на es-16 а завтра замовиш es-16 а тобі...
serg1980 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2022, 19:59   #6
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 302
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 409 раз(а) в 152 сообщениях
Вес репутации: 7
блукач скоро придёт к известности
По умолчанию

Буває що блок живлення замінив а рес не працює, щось летить після блоку, кондери там малотокові не вздуті а шимки можливо летять там 5 вольт, 3 вольта та 1.3 ніби я не дуже розбираюсь, у деяких тюнерах такі дрібні що без мікроскопа та паяльником там нічого робити. Та і ремонтувати ніхто не хоче, ціна ремонту, питання не варта.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2022, 21:09   #7
serbaurij5
Профи
 
Регистрация: 22.03.2018
Ресивер: Foros combo; SI-1311; та всі інші
Адрес: Рівненська обл
Сообщений: 663
Сказал(а) спасибо: 226
Поблагодарили 648 раз(а) в 335 сообщениях
Вес репутации: 9
serbaurij5 скоро придёт к известностиserbaurij5 скоро придёт к известности
По умолчанию

У всіх клієнтів Т2 ресивери працюють і не ломаються. Тьху, тьху, тьху- щоб не зурочити. Ставлю всіх марок, більшість ворлд віжени, ромсати. Але всіх попереджаю- якщо хочете щоб служили довго- виключайте із розетки на ніч, коли довго дивитись в день не будете і тд. 99,99%- виконують вказівки і проблем немають. Двоє начхали на попередження- один через 3 місяці замінив блок живлення, другий через 6місяців поміняв на новий. Тепер теж виключають із розеток. Якось так.
serbaurij5 вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 05.02.2023, 08:51   #8
blacksn
Новичок
 
Регистрация: 17.03.2010
Ресивер: Ч80
Сообщений: 23
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Вес репутации: 0
blacksn пока неопределено
По умолчанию

Купив ромсат і євроскай хлам повний. Щось кращого і не знайшов.
blacksn вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2023, 10:06   #9
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 302
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 409 раз(а) в 152 сообщениях
Вес репутации: 7
блукач скоро придёт к известности
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от blacksn Посмотреть сообщение
Купив ромсат і євроскай хлам повний. Щось кращого і не знайшов.
та у інтернеті повно різних є але по залізу сумно з усіма навіть з вордвіжнами, я сумую за старими стронгами, трімаксами і опенбоксами. Нічого якісного по залізу з сучасних поробок я сам не знаходжу. Усе одноразове барахло.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2023, 12:19   #10
serg1980a
Местный
 
Регистрация: 30.01.2023
Ресивер: hd combo
Сообщений: 263
Сказал(а) спасибо: 107
Поблагодарили 290 раз(а) в 135 сообщениях
Вес репутации: 8
serg1980a это имя известно всемserg1980a это имя известно всемserg1980a это имя известно всемserg1980a это имя известно всемserg1980a это имя известно всемserg1980a это имя известно всем
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от блукач Посмотреть сообщение
та у інтернеті повно різних є але по залізу сумно з усіма навіть з вордвіжнами, я сумую за старими стронгами, трімаксами і опенбоксами. Нічого якісного по залізу з сучасних поробок я сам не знаходжу. Усе одноразове барахло.
В той час тюнер продавали в за 50-75$, а зараз 15-20$ і то роками лежить на скадах.
serg1980a вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 05.02.2023, 15:43   #11
Styc
Гуру
 
Аватар для Styc
 
Регистрация: 29.10.2017
Ресивер: OPENBOX AS4K CI.Openbox AS1 HD.GI S8120.U2C S+
Адрес: Харьков
Сообщений: 1,140
Сказал(а) спасибо: 271
Поблагодарили 1,251 раз(а) в 621 сообщениях
Вес репутации: 15
Styc это имя известно всемStyc это имя известно всемStyc это имя известно всемStyc это имя известно всемStyc это имя известно всемStyc это имя известно всем
По умолчанию

какая интересная тема поднята "потеревенькати"
Styc вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 05.02.2023, 17:27   #12
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 302
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 409 раз(а) в 152 сообщениях
Вес репутации: 7
блукач скоро придёт к известности
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Styc Посмотреть сообщение
какая интересная тема поднята "потеревенькати"
маєте рацію мсьє, оглянув на агсаті усі моделі які є наразі, сум мене вхопив, взяв троха різних, глянув усередину і ще більше засумував від цих пластикових мильниць. Знайшов старий стронг януковича, відкрив і ох...їв що сам тюнер що блок живлення, ця штука ще житиме довго, один кондер пузатий я замінив і все літає. Там усі кондери на місті, жодної відсутньої деталі, карткоприймач навіть є хоча нафіг він там. Мабуть мутити хотіли платку на т2 зеонбуд що я думаю було би не погано і розумно. Але злодії втікли які були щедрі, на їх місце прийшли злодії більш скупі і тепер людям болт а не халявна якість.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2023, 18:05   #13
User_02
Профи
 
Регистрация: 25.02.2009
Ресивер: Dreambox 800se
Адрес: Киев
Сообщений: 494
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 610 раз(а) в 321 сообщениях
Вес репутации: 17
User_02 весьма и весьма положительная личностьUser_02 весьма и весьма положительная личность
По умолчанию

Стронг 8500 був в закупці 60$ тому і більш менш якісний. Стронги і супутникові завжди були якісні тільки трохи заморочені.
User_02 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 05.02.2023, 18:28   #14
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 302
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 409 раз(а) в 152 сообщениях
Вес репутации: 7
блукач скоро придёт к известности
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от User_02 Посмотреть сообщение
Стронг 8500 був в закупці 60$ тому і більш менш якісний. Стронги і супутникові завжди були якісні тільки трохи заморочені.
погоджуюсь, розібрав стронг екстра тв і скажу що мені подобається усе що там напаяно, звісно не японський оригінальний шарп який вже канув в літа але по замовленню бренду і китайці стараються. Але я бачу тенденцію несплатоспроможності українців тому для нас замовляють дешман. Хоча є люди котрі хочуть купити якість на декілька років і можуть собі дозволити але їм нема що запропонувати. От створив тему http://forum.volsat.com.ua/showthread.php?p=478354
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2023, 19:10   #15
Jurik20.03
Местный
 
Аватар для Jurik20.03
 
Регистрация: 04.09.2010
Ресивер: Openbox x800,NOVA HD,Openbox SX9 HD Combo и другие
Адрес: Харьковская обл.
Сообщений: 408
Сказал(а) спасибо: 814
Поблагодарили 734 раз(а) в 279 сообщениях
Вес репутации: 17
Jurik20.03 очень-очень хороший человекJurik20.03 очень-очень хороший человекJurik20.03 очень-очень хороший человекJurik20.03 очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от блукач Посмотреть сообщение
карткоприймач навіть є хоча нафіг він там. Мабуть мутити хотіли платку на т2 зеонбуд що я думаю було би не погано і розумно.
Так Зеонбуд изначяльно планировался как оператор платного телевиденья. Это потом уже их заставили снять кодировку.
Jurik20.03 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 05.02.2023, 19:13   #16
sergeyss9
Профи
 
Регистрация: 24.10.2012
Ресивер: Amiko Alien 8900
Сообщений: 673
Сказал(а) спасибо: 362
Поблагодарили 972 раз(а) в 454 сообщениях
Вес репутации: 21
sergeyss9 просто великолепная личностьsergeyss9 просто великолепная личностьsergeyss9 просто великолепная личностьsergeyss9 просто великолепная личностьsergeyss9 просто великолепная личностьsergeyss9 просто великолепная личностьsergeyss9 просто великолепная личность
По умолчанию

На фоні теперішнього шлака можу виділити Opticum Red Odin - для перегляду ефірного за останній час нічого кращого не проскакувало .Хоч модель і застаріла , але іноді маленькі партії проскакують .
Ще був Amiko Impulse - теж добротний апарат .В європі зараз продається Amiko Impulse 3 - але такого звіра в руках поки не вертів
sergeyss9 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 05.02.2023, 20:14   #17
User_02
Профи
 
Регистрация: 25.02.2009
Ресивер: Dreambox 800se
Адрес: Киев
Сообщений: 494
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 610 раз(а) в 321 сообщениях
Вес репутации: 17
User_02 весьма и весьма положительная личностьUser_02 весьма и весьма положительная личность
По умолчанию

Будь-який "фірмовий" ресивер Аміко, AB Com, Golden Media, Octagon та інші які продаються в Європі зазвичай мають нормальну якість відповідну класу апарату, також вони мають нормальні блоки живлення як зовнішні так і вбудовані які не треба постійно вимикати з розетки. Ще відносно якісні Опенбокси.
User_02 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 08.02.2023, 23:29   #18
blacksn
Новичок
 
Регистрация: 17.03.2010
Ресивер: Ч80
Сообщений: 23
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Вес репутации: 0
blacksn пока неопределено
По умолчанию

Opticum з софтом скоріш за все ладу не буде. 9600 HD TS мав і X80PVR, підтримка неадекватна, купа глюків, одне фіксили, інше ламали
blacksn вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.11.2023, 16:10   #19
finbush
Местный
 
Аватар для finbush
 
Регистрация: 26.09.2023
Ресивер: WorldVision T625D3
Сообщений: 178
Сказал(а) спасибо: 132
Поблагодарили 45 раз(а) в 31 сообщениях
Вес репутации: 1
finbush скоро придёт к известности
По умолчанию

Существуют ли в природе ХОРОШИЕ Т2+iptv тюнеры пусть и дороже обычных?
За 7 лет намучался с разными Т2 поделиями.
Было несколько Т2 приставок с разними именами.
Последний Т2 купленный 1,5года назад WorldVision T625D3 также разочаровал как и все предыдущие.
Его посоветовли якобы из-за более быстрого цпу чем у других. По сути ни чем не отличается от других китайских дешевых коробочек.
1. Был в ремонте по гарантии за это время.
2. Глючные редкие прошивки.
3. Нестабильность Т2 и IPTV.
4. Слабое железо.
finbush вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2023, 18:42   #20
finbush
Местный
 
Аватар для finbush
 
Регистрация: 26.09.2023
Ресивер: WorldVision T625D3
Сообщений: 178
Сказал(а) спасибо: 132
Поблагодарили 45 раз(а) в 31 сообщениях
Вес репутации: 1
finbush скоро придёт к известности
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от finbush Посмотреть сообщение
Существуют ли в природе ХОРОШИЕ Т2+iptv тюнеры пусть и дороже обычных?
Видимо нет, жаль
finbush вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Порадьте комбіновані ресивери... Elkom Эфирное телевидение DVB-T/T2 6 01.06.2020 00:58
супутникові ресивери svm Объявления 6 05.12.2016 22:00

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 04:25. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua