Тем: 4,446, Сообщений: 367,073, Пользователи: 157,282
На форуме: 65

Вернуться   Форум VolSat > Разное > Флейм

Важная информация


Флейм Общение на любые темы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 03.02.2017, 18:04   #101
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Дощі і ожеледь: Синоптики розповіли про погоду на вихідні

На зміну морозам йде потепління до +7, з дощами і мокрим снігом.



В Україні на зміну морозам прийдуть дощі, сніг і невелике потепління. Про це повідомили в Укргідрометцентрі.........

"У суботу в більшості регіонів країни буде плюсова температура, до 7 градусів тепла, але хмарно. Скрізь, крім центральних регіонів, пройдуть невеликі опади у вигляді мокрого снігу. А вже в неділю по всій країні очікується ясна погода: від 1 до 7 тепла. У нічний час у всіх регіонах збережеться невеликий мороз - від 2 до 5 градусів нижче нуля, тому на дорогах можлива ожеледиця. Водіям варто бути обережними ".

Крім того, в суботу-неділю найтепліше буде на Заході. Повітря вдень прогріється від -3 до 7 градусів тепла, а вночі очікується від -4 до +4. На Півночі очікується мокрий сніг з дощем. Вдень від 3 до 2, а вночі - до 8 градусів морозу.

У центрі країни дощ з мокрим снігом. Вдень від - 4 до 0, а вночі від - 6 до 0. У південних областях країни пройдуть дощі. Температура вдень від 2 до 7 градусів тепла, вночі від - 1 до 3.

На сході країни вдень від -1 до +4, а вночі від 9 градусів морозу до 1 градуса тепла.

D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.02.2017, 09:27   #102
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Чарівна сила мистецтва: Європейські чоловіки мріють переспати з відомою українкою



Згідно з опитуванням, найбажанішою жінкою європейських чоловіків стала "Дівчина Бонда", 37-річна українка Ольга Куриленко.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.02.2017, 19:17   #103
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

В Італії пробуджується вулкан, здатний знищити всю Європу, - вчені


Останнім часом земна кора не активна, швидше за все, готуючись до чогось глобального, вважає міжнародна група вчених, які досліджували сплячий вулкан Сольфатара.



Флегрейські поля.

Вчені з Італії та Франції вивчили сплячий вулкан, розташований недалеко від Неаполя, на території Флегрейських полів, і виявили перші ознаки неминучого пробудження, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Виявилося, що під жерлом вулкана скупчилася велика кількість газів, які знаходяться під тиском. Виверження може назавжди змінити європейський континент.

Останнє виверження найбільшого вулкана в Європі відбулося 39 тис. років тому, стерши з лиця Землі неандертальців.

Нагадаємо, 30 січня учні та викладачі середніх шкіл, що знаходяться в італійських містечках Рагална, Ніколозі і Бронте поруч з діючим вулканом Етна на Сицилії, були евакуйовані після серії підземних поштовхів.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.02.2017, 14:35   #104
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Нема ресурсів: У РФ назвали кількість військових, які необхідні Путіну для масштабного наступу на Україну

Екс-радник президента РФ Ілларіонов вважає, що Путін з самого початку не планував відкрите військове вторгнення на українську територію.

Для повноцінного військового вторгнення РФ на територію України, необхідно близько мільйона російських військових. Про це повідомив колишній радник Володимира Путіна, російський економіст Андрій Ілларіонов у своїй колонці для Апострофа, передають Патріоти України.

За його словами, Путіним з самого початку не планувалося відкрите військове вторгнення в Україну.

"Від Брянська на півночі до Таганрога на півдні на російській стороні були зосереджені регулярні збройні частини чисельністю не більше 50 000 чоловік. Цих військ було абсолютно недостатньо для того, щоб проводити якусь помітну операцію проти України", - повідомив експерт.

За його словами, для ведення навіть не дуже інтенсивних бойових дій, РФ знадобиться набагато більше військових.

"Для того, щоб вести масштабну операцію по захопленню Південної чи Східної України, тих восьми областей, про які говорив Путін, навіть у тому разі, якщо такого роду воєнні дії будуть носити не занадто жорсткий характер, необхідне угруповання чисельністю близько 1 мільйона осіб", - вважає Ілларіонов.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 25.02.2017, 10:51   #105
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Ми самі себе вбиваємо, живемо одним днем, радянськими пережитками

Шокуюча сповідь тернополянина в Польщі



Слава про красу українок лунає по всьому світу. Врода наших дівчат і жінок засліплює мільйони чоловіків. На жаль, засліплює і їхня доступність, про що теж усі знають. Патріоти України пропонують вам повчальну розповідь людини, яка поділилася деякими своїми спостереженнями про наших за кордоном.

За роки проживання в Санкт-Петербурзі я зустрічав багатьох українок, котрі всіма силами намагалися залишитись у цьому місті. Шукали вигідні для себе партії серед місцевих чоловіків, щоб отримати прописку. Дуже багато дівчат і жінок стали повіями. Часто знайомі чоловіки розповідали, що користуються послугами українок, бо, мовляв, «они мастерици этого дела и берут дешевле, чем местные».

До сліз боляче було чути таке. Та велике місто, шалений ритм життя в ньому не дозволяли надовго зациклюватися на чомусь. Я старався не думати про неприємне. А ось у Польщі зовсім інша атмосфера.

Ще на під’їзді до кордону водій автобуса сказав: «Український шлюб закінчується на кордоні». Тоді я не надав цій фразі великого значення, та згодом пересвідчився: так воно і є.

Спершу я працював на збиранні полуниць. Ця невдячна робота відбирає в людей здоров’я. Вони тішаться, що за день можуть заробити в середньому 600 гривень, але не рахують, скільки грошей витрачають згодом на лікування.

Протягом мого перебування на полуничних плантаціях, у більшості моїх знайомих були проблеми з високим тиском, боліла спина, шлунок, з’являлися алергія та шкірні захворювання. А коли українці спілкуються між собою, то тільки й чуєш, що десь там «швидка» забрала жінку, котра знепритомніла на полі, там — дівчину з виразкою шлунка.

Та це — один бік медалі. Є й інший. Пані, в котрої я працював, продавала нелегально алкоголь і цигарки, тож до неї приходило багато українців. Те, що я побачив, мене вразило. Тут мушу зазначити, що я не вирізняюся високоморальною поведінкою. Якби за моральні провини судили, то мене можна було б ув’язнити довічно чи розстріляти кілька разів. Але поведінка декотрих представниць нашої прекрасної статі мене просто вбиває!

Часом дівчата ладні на все, лиш би сподобатися полякам і залишитися в їхній країні на правах дружини чи коханки. І все це заради грошей. Одна 27-річна дівчина залишила в Україні сина зі своєю матір’ю, щоб у Польщі порозважатися. «Українця не хочу навіть за сто злотих, — казала, — а з поляком пересплю за десять». А одна жінка, матір двох дітей, під час п’яного застілля випалила: «Знаю, що мій чоловік гуляє. І я буду гуляти. Якщо йому нічого не відвалилося, то мені тим паче не відвалиться».

Спершу я не розумів польської мови, та з часом вивчив, хоча полякам у цьому не зізнавався. Тому вони говорили при мені на різні теми. Від них і почув про «подвиги» українок. Одну вигнали з роботи, бо зваблювала господаря, а дружина його це побачила. Другу вигнали, бо зваблювала молодого сина господарів. Вони чомусь не повірили у великі й чисті почуття жінки до їхнього чада і вказали їй на двері.

Усі ці та схожі діяння унеможливили ставлення до нас поляків, як до рівних собі. Більшість із них вважає нас бидлом. І, знаєте, не помиляється. Тому що тільки українець може вийти, п’яний, із кімнати і справити нужду просто на подвір’ї. Не звертаючи уваги, що поруч, в альтанці, обідають поляки. Тільки п’яна українська парочка може кохатись серед білого дня на подвір’ї, не зважаючи на те, що з вікон за нею спостерігають поляки. Тільки українці, напившись горілки й обкурившись конопель, можуть показувати полякам посеред села голий зад. До речі, ці українці мешкають за п’ять кілометрів від Тернополя і вважають себе високоосвіченими, «просунутими», а інших — «темнотою з периферії».

Довго там не витримавши, я переїхав до містечка Груєць. Спершу працював сам. Думав, хоч там не дістане мене слава про земляків, але помилився. Приїхавши з панею в супермаркет, побачив неподалік, на автобусній зупинці, близьку знайому в компанії п’яних поляка й українця. Вона сиділи з ними напівгола, а вдома в неї — діти, чоловік. Побачивши мене, намагалася втекти, але була настільки п’яною, що не змогла. Попросила нічого не розказувати нашим спільним знайомим, друзям. Я мовчатиму, хоча вона колись ганила мене і обмовляла перед друзями.

Через тиждень до мене привезли ще одного українця. Ввечері ми з ним пішли в магазин за продуктами. А там — п’яна компанія: четверо дівчат і двоє хлопців. Одна з них справила нужду просто біля зупинки на очах в ошелешених поляків.

Потім моя пані розповіла мені ще одну історію. Пояснила, так би мовити, чому їхня родина не бере на роботу дівчат, а тільки хлопців. З’ясувалося, колись у них працювало п’ятеро чоловіків з України. До одного з них приїхала в гості дружина. Три дні все було добре. Та одного вечора її чоловік поїхав до брата в сусідній район і залишився там ночувати. Десь близько десятої вечора з помешкання українців до господарів долинули гучна музика і крики. Дочка пані була ще маленькою, не могла заснути, тож свекор пішов утихомирювати компанію. Те, що побачив, шокувало його: жінка злягалася з чоловіковим колегою, а всі інші при тому спокійно пили горілку. Присоромивши їх, свекор вийшов. На певний час товариство затихло, але незадовго знову почало галасувати. Свекор удруге пішов сваритися і побачив ту ж жінку уже з іншим чоловіком. Решту товаришів пиячили. Ніхто, мабуть, не задумувався, що за 15 кілометрів перебуває їхній товариш, а жінчин чоловік, батько її дітей.

Уранці свекор пішов будити працівників до роботи, а жінка спить у ліжку з третім. Після цього та ще кількох схожих випадків ні жінок, ні дівчат господарі на роботу не беруть.

Якщо чесно, то пані, котра розповіла мені це, любила українців, допомагала ліками, грішми, порадою. Але жінок наших, м’яко кажучи, не розуміла.

Звісно, не всі люди однакові. Є багато справедливих, порядних. Я знаю таких. Але в Польщі обговорюють не їх. Розповідають про українців, котрі б’ються просто серед поля, кидають одне в одного кошики з полуницями, отруюють їжу проносними засобами, крадуть цю їжу. Знаєте, деякі поляки краще ставляться до українців, ніж вони самі до своїх. А скільки таких випадків, коли водії, привізши людей на роботу, кидають їх, щойно заберуть гроші.

Шановні співвітчизники, милі співвітчизниці. Може, час замислитися над своєю поведінкою, адже через нашу дикість нас ніхто в Європі бачити не хоче. Ми самі себе вбиваємо, живемо одним днем, радянськими пережитками. Хочемо в Європу, хоча вбили її в собі, не давши навіть зародитись.

Уже повертаючись в Україну, я дізнався приголомшливу новину. Моя близька знайома тоді, в Польщі, також “згрішила” з іншим. Була п’яною. Дістало, мовляв, її все. Я довго не міг прийти до тями, адже нас багато чого поєднувало. Невже правда, що український шлюб закінчується на кордоні?

Опублікував: Світлана Іваненко

Джерело:
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 26.02.2017, 11:51   #106
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Великий піст: Благословити повинен не священик, а лікар

Дотримуватись посту повинні лише здорові люди, але не тільки тілом, а й духом.



Початок Великого посту.

З 27 лютого за православною традицією почнеться Великий піст. Як підготуватися до нього, кому варто це робити, і на що звернути увагу — журналісти сайту "24" запитали у фахівців, інформують Патріоти України з посиланням на radio24.

Як підготувати тіло

Лікар-дієтолог і блогер Борис Скачко у коментарі сайту "24" наголосив — повністю дотримуватися посту варто лише абсолютно здоровим людям. Разом з тим піст не рекомендований і навіть шкідливий: дітям, людям похилого віку, вагітним та годуючим матерям, тим, хто займається інтенсивною фізичною чи інтелектуальною працею.

Інтелектуальний — ще більш інтенсивний труд, ніж фізичний. Сезонні депресії показують, що живлення мозку порушене. Депресія — це якраз зниження активності мозку на той рівень, на який знижене його живлення. Людина працює на 15-20% не тому, що погана, а через те, що не "нагодувала" свій мозок,
— пояснив дієтолог.

Щоби дізнатися – чи здоровий ваш організм, необхідно, як мінімум, звернутися до сімейного лікаря. Але найкраще — повністю обстежити травну систему. Не священник має сказати, що можна поститись, бо є таке бажання, а лікар — що ваш організм зможе витримати таке обмеження у харчуванні, — наголосив Скачко.

За словами лікаря-дієтолога, особливо небезпечним піст може бути для тих, хто не знає про власний цукровий діабет — а таких серед українців за статистикою МОЗ — 15%. І піст, а це вуглеводна їжа, це спосіб для них поплатитися судинами. Бо підвищується рівень цукру в крові і з'являються проблеми.

Скачко також відзначив, що експертами ВОЗ сьогодні на планеті визнається дефіцит білка в раціоні сучасної людини. А в піст у вуглеводній їжі білка ще менше і він гірше засвоюється.

"Проблема тільки поглиблюється. А білок – це імунна система. А якщо подивитись , як у нас люди зараз хворіють, майже всі ходять з імунодефіцитом: живуть від нежиті до кашлю і навпаки", — уточнив лікар.

Найкраще — переконаний Скачко — налагодити травну систему. І допомагати їй працювати. А не випробовувати її різними дієтами. Бо обмежувальні дієти і піст – це приблизно те ж саме.

Як підготувати дух

Церква починає готувати прихожан до Великого посту ще за місяць, — пояснив у коментарі сайту "24" священник Роман Мельниченко. За три тижні до Масляної — психологічна підготовка, коли відбуваються читання Євангелія, які і готують людину. А за тиждень до Посту — починається фізіологічна підготовка. Адже одразу перейти на велике обмеження складно. І Церква, знаючи про слабкості людини, підготовлює її заздалегідь.

"Але смисл посту не в обмеженні їжі, це не головна мета. Цього тижня буде читатися послання Апостола Павла, яке чітко каже, що їжа не наближає і не віддаляє нас від Бога. А у нас сьогодні піст перетворили в голодування", — пояснив отець Роман.

Він наголосив: мета Посту — наблизитись до Бога. Відкинути все дріб'язкове, суєту життя, його зайвий гамір.

"Піст дає нам можливість піднятися над суєтою. Обмеження в їжі — тільки один з моментів. Ще це також — молитва, частіше причастя, читання духовної літератури. І за ці 40 днів — людина має відчути духовний вимір і відчути Бога. Це найголовніше", — підсумував священник.

Блаженнійший Митрополит Володимир казав: "Не їжте один одного навіть після посту". Адже щоб жити у гармонії з собою, світом і Богом, треба дотримуватися посту 365 днів на рік на рівні думок, вчинків, розмов. І Великий піст — гарна спроба до цього наблизитись.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 07.03.2017, 11:36   #107
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Збережи весну!: Екологи звернулися до громадян з проханням не знищувати первоцвіти

Через величезний попит на первоцвіти, занесених до Червоної книги України, перед весняними святами, екологи вкотре б'ють на сполох, адже весняні квіти під загрозою знищення.



Екологи звернулися до громадян з проханням не знищувати первоцвіти.

За інформацією Київського еколого-культурного центру, щороку навесні заради продажу знищується близько 100 тисяч рідкісних квітів. Це не тільки підсніжники, а і білоцвіт, Сон-трава, черемша тощо.

Зважаючи на це, у Київраді відбулася оперативна нарада за участю Головного управління Національної поліції у м. Києві, Державної екологічної інспекції у м. Києві, КО «Київзеленбуд», КП «Київреклама» з метою визначення невідкладних заходів з протидії знищенню червонокнижних рослин.

За результатами наради, у найкоротший термін на території м. Києва правоохоронними органами буде впроваджено план спільних дій з протидії незаконній торгівлі рідкісними рослинами; Головним управлінням Нацполіції у м. Києві буде посилено правоохоронні заходи із запобігання та протидії незаконній торгівлі рідкісними рослинами та надано орієнтування усім районним управлінням поліції; а постійною комісією, у свою чергу, буде докладено усіх зусиль для забезпечення розміщення на території Київського метрополітену соціальної реклами, спрямованої на захист червонокнижних рослин від знищення, а також здійснення звукових повідомлень відповідного змісту.

Крім того, постійною комісією буде розроблено проект рішення Київради, яким буде встановлено штрафи за несанкціоновану торгівлю рідкісними видами рослин.

Але, слід пам'ятати, що попит на першоцвіти залежить від кожного свідомого мешканця столиці!

Тому, шановна громадо, звертаємось до кожного з Вас: будь ласка, НЕ купуйте першоцвіти у підземних переходах, біля станцій метро та на стихійних ринках!

Будь ласка, поширте це повідомлення, щоб ознайомити якомога більше користувачів з тим, що весняні квіти, що потішать Вас кілька днів, є рідкісним та зникаючим видом, тому занесені до Червоної книги України та охороняються законом.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 08.03.2017, 18:02   #108
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Как сдерживать гнев?

1. Если вы чувствуете, что вас начинает охватывать гнев, не дайте ему развиться, избавившись от источника раздражения. Например, покиньте комнату, где находится человек, провоцирующий вас на эмоции.

2. Постарайтесь взглянуть на ситуацию со стороны. Представьте свой гнев отдельно от вас, что он из себя представляет? Подумайте, почему вы разрешаете ему управлять вами?

3. Прежде чем выдать гневную тираду, мысленно сосчитайте до десяти. Этого времени достаточно для того, чтобы немного остыть и не наговорить лишнего.

4. Глубоко вдохните и выдохните несколько раз, а потом спросите себя, почему вы злитесь? Чтобы приступ гнева не повторился, необходимо тщательно проработать причину его появления.

5. Если гнев сидит где-то внутри и не находит выхода, не срывайтесь на окружающих. Лучше займитесь спортом: покатайтесь на велосипеде, побегайте в парке, подвигайтесь под энергичную музыку. Хорошенько устав, вы почувствуете, что больше ни на кого не злитесь и в состоянии решить любой вопрос мирным путем.

D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 09.03.2017, 01:45   #109
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

"Любите женщину всегда — она одна всему причина! Ведь без нее ты лишь МУЖИК... и только рядом с ней - МУЖЧИНА! "Богдан Ступка

D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 09.03.2017, 11:59   #110
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Як відреагує НАТО на повну окупацію Росією усієї території Європейського континенту?

Швидка реакція НАТО на дії російського агресора, допоможе Україні швидше відійти від війни та почати свій розвиток.

Світоглядні книги та фільми про боротьбу світів та світоглядів не дарма стають культовими протягом останніх десятиліть. «Володар перснів», «Гаррі Поттер», «Дім дивних дітей», «Матриця», «Зоряні війни», «Зворотній бік Світла»… всі ці книги та фільми пророкують протистояння двох світів – темного і світлого. І характеристики цих світів також чітко прослідковуються, написав блогер Дмитро Сінченко.

Темний світ – це тоталітаризм, диктатура, підпорядкування чужій волі, жорстокість, контроль але, в той же час – це порядок, дисципліна, сила, швидке прийняття та виконання рішень. Світлий світ – це демократія, консенсус, ініціатива, розподіл повноважень, довіра, права і обов’язки, свобода думки і слова, творчість, любов і краса, але, в той же час – це поблажливість, … У той же час є і Сірий світ, те, що між світами – це популізм, патерналізм, байдужість, маніпуляції.

Всюди йдеться про один і той же сценарій. Після багатьох років стабільного розвитку, зростання, достатку, миру, суспільство починає бути безпечним і втрачає пильність, в той час як колись переможене зло набирає сил і починає загрожувати світу… Зрештою, добро, зазнавши значних втрат, все одно відновлюється, збирається з силами і перемагає. Але не повністю, щоб ситуація знову повторилась у майбутньому.

Сьогодні ми знаходимось саме в кульмінаційній частині історії боротьби світлих та темних сил. Культура споживацтва притлумила заможним країнам «Західної демократії» інстинкти самозбереження. Вони проґавили момент, коли в країнах «Східної деспотії» почала зростати нова сила, яка претендує на світове панування. Вони розжиріли на стільки, що навіть усвідомлюючи всю небезпеку, досі не можуть адекватно відреагувати на нові виклики.

Сценарій почав справджуватись. На Близькому сході з’явилась нова терористична квазі-держава – ІДІЛ, яка розпочала жорстоку війну на кілька фронтів. КНДР виготовила ядерну зброю і загрожує війною демократичним країнам. Росія зі стадії загроз перейшла до стадії їх виконання, розпочавши війну з Україною. Китай, Індія, Бразилія, ПАР прискореними темпами озброюються.

В економіці також ситуація загострюється. Китай більше не задовольняється місцем сировинного придатку. Він хоче конкурувати з найбільшими економіками світу, демонструючи постійне зростання. Проте країнам Великої Сімки це аж ніяк не потрібно.

Таке вже неодноразово траплялось у світовій історії. Найсвіжіші приклади – це Перша та Друга світові війни. Обидва рази перемога «добра над злом» була неповною. Обидва рази було створено міжнародні організації (Ліга Націй та ООН), що мали б стежити за збереженням миру у світі. Обидва рази вони виявлялись неефективними. Обидва рази незадоволені світовим порядком країни починали нарощувати військову потужність і кидали виклик решті світу.

Сьогодні світ знову готується до війни. Суспільство мобілізується. Тому у країнах західної демократії до влади повертаються авторитарні лідери. Спершу Туреччина, Угорщина, потім – Польща, тепер – США, Болгарія… політики, що перемагають в цих країнах – авторитарні популісти. Вони намагаються взяти собі максимальну кількість владних повноважень. Їх не влаштовує нинішня ситуація у світі. Вони її змінять, точніше – стануть причиною змін.

Не зважаючи на неоднозначні, а подекуди і відверто проросійські заяви новообраного Президента США Дональда Трампа, він навряд чи сприятиме примиренню з РФ, і навіть навпаки, може спричинити ескалацію конфліктів, аж до прямого військового зіткнення. Чому? Все просто:

1. Трамп наполягає на максимальному видобутку і експорту енергоресурсів США, включаючи розконсервацію нерозвіданих родовищ. В основному, це поклади сланцевого газу, які Штати також зацікавлені експортувати і які обвалили ринки нафти і газу. Якщо розробка альтернативних ресурсів обвалить ціни традиційних викопних до $ 20-25 за барель, РФ просто не вистоїть;

2. Оголошена Трампом економічна війна з Китаєм може привести до більш агресивній політики Піднебесної і гострому бажанні "проковтнути Росію", відібрати їх ринки і просто знайняти життєвий простір. З іншого боку світова "фінансова лихоманка" ще більше сприяє відтоку капіталу / інвестицій з РФ;

3. Генерал Майкл Флінн, який відомий своїми візитами до Москви на святкування річниці "Russia Today", не може займати високі пости в новій Адміністрації, оскільки останні кілька років перебуває на пенсії. У законодавстві США є прямі обмеження для такої категорії;

4. Більшість представників Республіканської партії, на кадри якої спиратиметься Трамп, має яскраво виражену антиросійську позицію, яку кожен з новопризначених посадовців буде втілювати в життя на своїх місцях.

Трамп передусім бізнесмен, тому спочатку спробує побудувати відносини з Кремлем на довірі. Але така наївність дуже швидко розсіється через непослідовність самого Путіна і якнайшвидшого кидка з його боку. Після чого проти російських будуть застосовуватися більш жорсткі заходи, аж до відключення банківської системи SWIFT і надання Україні летальної допомоги.

В свою чергу Путін вже давно має власний план «нового світового порядку». Він докладно описаний у книжці «Третя імперія», і цей план вже втілюється на практиці. Мета Кремля – не тільки відновлення СРСР, але і повна окупація усієї території Європейського континенту. Ні більше, ні менше. Рано чи пізно він піде далі, ніж війна в Україні, і змусить НАТО відреагувати.

Чим пізнішою буде реакція – тим більших втрат зазнають країни Альянсу. Але у будь-якому разі, їх ключовим союзником стане Україна. Вона ж, у підсумку, отримає найбільше переваг від перемоги, адже, окрім територіальних здобутків та репарацій від переможеного ворога, стане новим лідером нової об’єднаної Європи.

Україна стане першою у світі державною, в якій відбудуться революційні зміни в системі управління. Вона поєднає пряму форму демократії з корпоративною системою управління, завдяки чому зробить стрімкий прорив у своєму розвитку. Головними елементами змін будуть:

1. Зміна виборчого цензу з вікового на інтелектуальний. Право голосу буде надаватись всім бажаючим громадянам, які успішно складуть тести на знання Конституції, а можливо також і мови, історії, логіки, економіки, політології, правознавства (на кшталт ЗНО)…

У той же час, всі громадяни, що стануть виборцями, візьмуть на себе зобов’язання детально вивчати і аналізувати всіх кандидатів на державні посади та всі їх пропозиції. Таким виборцям, з метою мотивації, доцільно було б навіть удвічі зменшити податкове навантаження.

2. Перехід від представницької демократії до прямої. Такий крок здатен назавжди вирішити проблему політичної корупції. Вона стане просто неможливою. Можна дати хабаря, залякати, чи вплинути в будь-який інший спосіб на 226 нардепів, але не на мільйон мислячих громадян.

Питання призначення Президента і Уряду, ухвалення Конституції та змін до неї, Державної Стратегії на 50 років та Програми уряду на 5 років, державного бюджету та звітів про виконання зазначених документів чи їх перегляду – все це буде належати до виключної компетенції громадян – такого собі он-лайн Віча.

3. Поєднання управлінської моделі держав і корпорацій. Корпоративна система управління і залежність доходів від результатів роботи. Чітка місія, мета та стратегія державної політики. Президент має очолювати виконавчу гілку влади – Уряд, і йти на вибори з детальною програмою дій на 5 років – із зазначенням завдань, засобів їх досягнення, очікуваних результатів, показників, часових рамок кожного кроку. На всі посади в Уряді має бути готова команда виконавців, яка має обиратись разом із Президентом та його Програмою. Після виборів, Програма автоматично має набувати статусу Закону, і щороку Президент і Уряд мають звітувати про результати її виконання.

4. Повний перехід на безготівкові розрахунки. Максимальна дерегуляція економіки. Спрощення податкової системи – запровадження єдиного для всіх податку – 20% з доходу. Держава буде зацікавлена у постійному зростанні доходів громадян, адже тільки так політики зможуть збільшувати свої доходи.

Ці чотири головні системні зміни, після того, як доведуть свою ефективність в Україні, поступово перейматимуть інші держави. Ми станемо політичним і економічним центром світу.

Джерело:
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 10.03.2017, 14:29   #111
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

"Злые вы!": Маленька дівчинка з Донбасу посадила у калюжу кремлівського пропагандиста

Навіть зусилля російського ведучого схилити дівчинку вимовити "на Україні" ні до чого не привели - дитина впевнено повторювала "в Україні".



Маленька дівчинка посадила у калюжу російського журналіста.

Росіяни набагато зліші, ніж українці. Так прокоментувала на російському пропагандистському каналі різницю між народами дівчинка з окупованої Макіївки Донецької області, яка переїхала з батьками до Москви.

Російський журналіст запитав, чим відрізняються її однолітки в українській і російській школі. На що дитина відповіла, що діти в її рідній Макіївці були добрішими, в той час як однокласники з російської школи виявилися злими. "Загризуть навіть кращі друзі. Мій клас злий", - несподівано для пропагандиста відповіла дівчинка.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.03.2017, 22:39   #112
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Об'єднані Штати Європи



Такий спільний лист оприлюднили голови нижніх палат парламентів Франції, Німеччини, Люксембургу та Італії. Зробили вони це напередодні зустрічіголів національних парламентів країн ЄС з нагоди святкування 60-річчя Євросоюзу, пише газета "Експрес".

"Саме тепер настав час перейти до тіснішої політичної інтеграції, до створення федеративного союзу держав з великими повноваженнями, -- заявили впливові автори листа. -- Ми знаємо, що така перспектива викликає сильний опір, але не можна допускати, щоб через бездіяльність все було паралізоване. Ті, хто вірить в європейські ідеали, повинні мати можливість відродити ЄС на новому рівні, а не безпорадно спостерігати за його занепадом. Інші держави -- члени ЄС, які не захочуть відразу приєднатися до неї (Європейської Федерації. -- Ред.), мають одержати змогу зробити це пізніше".

Підписанти листа висловили переконання, що Європа має сильніше інтегруватися на тлі великих труднощів, з якими зіткнувся ЄС. "Ми повинні мати мужність, щоб віддати частину суверенітету в багатьох секторах, у яких розпорошені дії держав нині абсолютно неефективні та приречені на поразку: від глобального потепління до енергетичної політики, від фінансових ринків до правил імміграції, від ухилення від сплати податків до боротьби з тероризмом. З цього погляду ювілейні урочистості у Римі мають бути доброю нагодою для активізації духу установчих договорів європейського співтовариства держав. Цю можливість не можна втрачати", -- резюмують автори заяви.

Нагадаємо, саме в Римі далекого 25 березня 1957 року був підписаний Договір про створення Європейського економічного співтовариства -- одного з головних об’єднань, на базі яких зведено будівлю сучасного Європейського Союзу. Але яким чином тепер, через 60 років після тієї події, розвиватиметься ЄС: чи держави, які в нього входять, погодяться йти на більше зближення чи, навпаки, вирішать наслідувати приклад Великобританії й автономізувати свої інтереси?

Ці та інші запитання ми поставили директорові Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції, професорові УжНУ Ігорю Тодорову.

-- Скажіть, ідея створити Федеративний Союз держав цілком нова чи має під собою давніше підгрунтя?

-- Ідея створення своєрідних Об'єднаних Штатів Європи існує дуже давно. Після катастрофи Першої світової війни деякі мислителі знову стали просувати ідею політично об'єднаної Європи. У 1923 році австрійський граф Ріхард фон Куденхове-Калергі заснував Пан’європейський рух, і 1926 року з ініціативи цієї організації у Відні навіть відбувся Перший пан’європейський конгрес. Метою було трансформувати Європу згідно з принципами лібералізму, християнства та соціальної відповідальності. Були на початку минулого століття і страшні ідеї в цьому сенсі: Лев Троцький передбачав появу "Федеративної Республіки Європи -- Сполучених Штатів Європи", створених “пролетаріатом”, тобто комуністами.

У 1929 році Арістід Бріан, прем'єр-міністр Франції, виступив з промовою перед Асамблеєю Ліги Націй, у якій запропонував ідею федерації європейських народів на основі принципів солідарності та прагнення до економічного процвітання і політичної та соціальної кооперації. Цей погляд підтримувало багато видатних економістів, серед них і знаменитий британець Джон Кейнс, засновник кейнсіанської школи у світовій економічній теорії. Бріан на прохання Ліги Націй 1930 року представив “Меморандум про організацію системи Федерального Європейського Союзу". А в 1931-му французький політик Едуар Ерріо і британський держчиновник Артур Солтер писали книги під назвою “Сполучені Штати Європи”.

Терміном "Сполучені Штати Європи" користувався й Вінстон Черчилль у своїй промові, виголошеній 19 вересня 1946 року в Цюріхському університеті. У Швейцарії Черчилль закликав: “Ми повинні створити своєрідні Сполучені Штати Європи. Тільки таким чином сотні мільйонів трудівників зможуть повернутися до простих життєвих радощів і надій". Хоча до Другої світової війни Черчилль займав ізоляціоністську позицію стосовно континентальної Європи.

-- Чи зі середини минулого століття проект об’єднання європейських держав у федерацію намагалися втілити на практиці?

-- Намагалися. На початку 2000-х була спроба ухвалити Конституцію ЄС з перспективою перетворення держав на конфедерацію, а можливо, і федерацію. (Нагадаємо, конфедерація -- це політичний союз, кожен член якого зберігає незалежність, а федерація є вже формою державного устрою, за якої вищі територіальні одиниці держави зберігають лише певну юридично визначену політичну самостійність. -- Ред.). Європейський констиутуційний процес координував тодішній президент Франції Жак Ширак. Але, парадоксальна річ, саме французи на референдумі проголосували проти такої Конституції.

-- Урешті-решт було знайдено компроміс у формі Лісабонської угоди, яку підписали 2007 року замість планованої Конституції ЄС, -- мовить далі професор Ігор Тодоров. -- Тобто, з одного боку, якщо глянути на історію Євросоюзу, то стає очевидним, що такі федеративні ідеї мають право на життя. З другого -- варто зважати на сучасні реалії. У рішеннях Європейського Союзу потрібен консенсус, а я не певен, що він буде знайдений.

-- Чому?

-- Ми бачимо, що ситуація всередині ЄС доволі складна. Даються взнаки фінансові проблеми. Згідно зі згадуваною Лісабонською угодою, багаті країни мають допомагати біднішим. Але не всі хочуть це робити. Крім того, суперечки викликають запитання, пов'язані з неконтрольованою міграцією протягом останніх років, незгодою деяких країн приймати в себе біженців у кризовий момент.

Також останніми роками спостерігається зменшення значення так званих європейських цінностей. Хоча, власне кажучи, саме вони лежали в основі проекту об'єднаної Європи. Тому на цьому фоні спроби зберегти й посилити тенденції до об'єднання будуть не дуже ефективними.

-- Але якщо таким чином поглибити єднання Європи не вдасться, то чи означатиме це, що в найближчій перспективі можливий вихід й інших держав -- на кшталт Брекзіту?

-- У Словаччині почався збір підписів під петицією за референдум про вихід країни з ЄС. Такі ідеї набувають поширення і в Угорщині. Отже, спроби організувати аналоги Брекзіту можливі. Але чи вдасться їх довести до логічного кінця -- інше питання. Думаю, відповідь на нього залежить від спроможності ЄС подолати сучасні кризові явища і, відповідно, здатності в підсумку стати єдиною великою федеративною державою.

Ірина КОВАЛЕНКО

Джерело:
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 12.03.2017, 19:18   #113
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Небезпека під водою: У дніпровських водах з'явились незвичайні жителі

У водах Дніпра виявили незвичайний вид тварин, які мігрували в Україну з Голландії, Китаю та інших регіонів світу.



У Дніпрі було виявлено кілька видів тварин, які мігрували в Україну з Голландії, Китаю та інших регіонів світу, серед яких незвичайний мохнаторукий краб.

Вчені Дніпропетровського держуніверситету в аграрно-економічній сфері виявили у водах Дніпра мохнаторуких крабів, які мігрували сюди з Китаю. Більш того, раніше були виявлені навіть м'ясоїдні піраньї.

Останнім часом в води Дніпра за допомогою плавальних засобів і міграцій потрапляють незвичайні водні мешканці. Серед останніх знахідок - мохнаторукі краби з Китаю, голландські краби і навіть м'ясоїдні піраньї. Вони потрапляють сюди як завдяки міграціям, так і чіпляючись за кораблі.

Ці знахідки, відзначають вчені, вказують на критичні проблеми в екології та кліматології. У зв'язку з цим тварини і птахи вибирають нові ареали проживання.

Джерело:
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 12.03.2017, 21:04   #114
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Такого ще не було! У столиці в сміттєвий контейнер викинули мертвого пітона

Все сталося на Русанівці

Користувачі мережі бурхливо відреагували на фотографії мертвого домашнього пітона, якого знайшли на одному зі столичних смітників.

Знімки опублікувала в своєму Facebook користувач з ніком Оленка Прітті

"Бедняга. И трупик его уже скомуниздили у нас на Русановке...", — написала она.



"Если честно - первые мысли - что либо неправильно обращались с ним, либо даже прибили сами же. Но кто его знает, что там на самом деле случилось и почему он умер...", "В любом случае, могли прикопать его, а не выбрасывать как мусор", "Как жалко змея. Вот так взяли и выкинули трупик", — делились мнениями в сети.

Также один из пользователей предположил, что питон мог быть украден злоумышленниками месяц назад. Вскоре после этого хозяин размещал в сети объявление с просьбой помочь ему в поиске украденного любимца, который был очень похож на найденного в мусорном баке.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 13.03.2017, 10:26   #115
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Русские - это вирусы

Они паразитируют на тех, кто не следит за гигиеной, чей национальный организм слаб.

Живя на своей московской помойке, они расползлись оттуда и превратили в трупы в очаге своего распространения когда-то живые народы. Многие больны. Некоторые уже – неизлечимо. Кто-то еще выберется. Просто они встраиваются в код нации, отжимая национальную память, национальное достоинство, национальные политические режимы, национальные бюджеты…

Русская пандемия шагает по планете. Все общества, имеющие недостаточный гражданский иммунитет и коррупционные грязные руки, заражены. В 2013 мы так вообще стояли одной ногой в могиле. Или даже двумя.

Но так бывает, безнадежно больной пациент выходит из кризиса, где он видел тот свет, и организм начинает бороться за жизнь. Мы помним, как это было.

Этот штамм вируса родился на московских болотах, объединив гены московитов, Орды и Византии. Это гены лживости, подлости, садизма, черной зависти, морального и физического разврата. Патологически живучий штамм, который не видит границ между странами.

Коррумпирует, вербует, подкупает, покупает, завлекает, проникает, обманывает, шантажирует, угрожает, убивает, убивает, убивает…

Созидает, строит, пашет, сеет, любит и дарит добро – это не про них.

Главное для русских вирусов – влезть в чужой общественный организм, подчинить его себе и получить доступ к чужим ресурсам, экономике и бюджету, во все времена. Для этого они могут лгать все, что угодно, извращаться, придумывать разные идеологические надстройки, но материальное – главное. Потому что это – их база кормления. За их спиной остается пустыня, поэтому расширение базы кормления русского вируса – это требование выживания. Так устроены эти примитивные организмы, у которых программа – питаться и размножаться – должна происходить в комфортной для них среде. То есть на достаточно живом организме, чтобы их носить в себе, но сильно ослабленном, чтобы они могли проникнуть внутрь в достаточном для поражения организма количестве.

Понимая эти процессы, мы можем сделать первый вывод: снижение иммунитета общества и восприимчивость к потенциально смертельному заражению – недопустимы. Нужны защитные барьеры во всех процессах общества. Лечение зараженных органов. Сейчас так вообще – реанимация. После – ежедневная профилактика. Закаливание. Регулярная сдача анализов. Чтение литературы о причинах и пагубных последствиях. Детей научить, внукам передать.

Выгравировать на лбу нации:
КОГДА МЫ
ЗАРАЗИМСЯ РУССКИМИ –
МЫ УМРЕМ.


Второй вывод – надо сузить их базу кормления во всем мире до их границ на карте. Тех, которые пока еще признаны. Оставить паразитов без экономических ресурсов выживания. Заставить мутировать в поедание самих себя. Купировать очаг и выставить санитарный контроль по периметру. Не реагировать на звуки визга, чавканья, хруста костей, “тамжелюди”. Желающие бороться с болезнью сами покинут зону или наденут противочумные комбинезоны.

Выползающим оттуда можно помогать лечиться и приходить в себя.

А другого пути нет.

Законы природы)

И третий вывод – в этом разгуле сил природы никто не виноват. Просто так есть. Есть живые организмы и есть паразиты. Определенное число патогенов может спокойно жить в здоровом обществе, с ними исправный иммунитет справится. Иногда даже прививки нужны по графику) А если мы позволили иммунитету критично снизиться – то пенять нужно только на себя.

Здоровья всем, чистой окружающей среды!

Чаще мойте руки, чтобы ничего не крали, и рот, чтобы ничего не врал.

Иначе русские придут снова.


Олена Войцицька

Джерело:
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 16.04.2017, 17:06   #116
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Сьогодні день народження великого коміка всіх часів

Чарлі Чаплін народився 128 років тому, 16 квітня 1889 року.



Згадати одного з найкращих коміків в історії кінематографу – Чарлза Спенсера Чапліна, більш відомого як Чарлі Чаплін ....

Чарлі Чаплін тричі був нагороджений премією "Оскар". Він грав ролі, писав сценарії, продюсував власні фільми. Чаплін був одним із класиків ери німого кіно. За свою кар'єру, яка тривала понад 65 років, він пройшов шлях від вікторіанських сцен британських мюзик-холів до Голлівуду — центру світового кіномистецтва. Чаплін був одружений чотири рази, у нього було 11 дітей.

Комік народився в Лондоні, в сім'ї естрадних акторів. Батько пішов з родини невдовзі після його народження. Чарлі та його брата Сіда виховувала матір Ханна Херрієтт Хілл. На сцену Чаплін вперше вийшов у п'ять років.

У свої автобіографії він згадує про народження персонажу: "Я не знав, як гримуватися... По дорозі до костюмерної надягнув непомірно великі черевики, штани, які сиділи мішком та капелюх-казанок, узяв тростину... Наклеїв невеликі вусики, щоб вони робили мене старшим, не приховуючи міміки". Чаплін таємно брав участь у конкурсі двійників Волоцюги. За різними даними він посів друге чи третє місце.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 07.05.2017, 09:11   #117
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Страшно і безглуздо: У мережі повідомили подробиці вбивства першокурсниці в Одесі

Вбивцею виявився водій таксі, з яким жертва не змогла розрахуватися за проїзд, бо їй не вистачило грошей.


В Одесі жорстоко вбили першокурсницю, яка не змогла розплатитися за поїздку в таксі. Позбавив життя красиву дівчину і здібну студентку 25-річний водій "Яндекс. Таксі", який проживає в Одеській області.

На даний момент вбивця затриманий, з ним проводять оперативно-слідчі експерименти співробітники поліції. 15 травня дівчину востаннє бачили живою. Сусідка по кімнаті в гуртожитку розповіла, що Тетяна Маснюк серед ночі викликала таксі і поїхала до свого хлопця. Втім, до хлопця вона так і не доїхала. За попередніми даними, таксист напав на студентку через те, що у тої не вистачило грошей, щоб розплатитися. Тоді він згвалтував її, убив, а потім спалив тіло, щоб приховати сліди злочину. Через шість днів пошуків зниклої дівчини правоохоронці вийшли на слід вбивці - його підвела власна необачність. На Радіоринку він спробував продати телефон жертви, а також хотів зняти гроші з картки вбитої дівчини. На допиті таксист вказав на місце в лісосмузі, де убив жертву. Однокурсники дівчини зізнаються, що досі не можуть повірити в те, що трапилося - таким безглуздим і страшним все виявилося.

Последний раз редактировалось D-Misha; 23.05.2017 в 21:43.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2017, 21:26   #118
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Нам стоит поучиться у казахов отношению к вопросам нацбезопасности страны. Назарбаев задавил "русский мир" в зародыше - Казанський

Слід відзначити, що керівництво Казахстану завжди усвідомлювало загрозу сепаратизму в північних регіонах і демонструвало комплексний підхід до вирішення цієї проблеми. Для подолання загрози сепаратизму ближче до північного кордону була перенесена столиця.


Керівництво Казахстану усвідомлює загрозу сепаратизму в північних регіонах, де в 1990 роках відбувалися події, що нагадували "русскую весну" і демонструє комплексний підхід до вирішення цієї проблеми. Про це журналіст Денис Казанський написав в своєму блозі. передають Патріоти України. "Давно уже обращаю внимание на парадоксальную ситуацию. В официальных российских СМИ Украина предстает эдаким тотально русофобским, фашистским государством, где кровавые каратели всячески притесняют русских людей, запрещают русский язык и проводят безжалостную украинизацию. В то же время о дружественном Казахстане, который является партнером РФ по Таможенному союзу, либо хорошо, либо ничего. Хотя там с русским миром борются давно, системно и гораздо более эффективно, чем в Украине. Налицо двойные стандарты. Когда в Украине запрещают какую-то пророссийскую организацию или судят сепаратиста, в России поднимается крик — хунта, каратели, фашисты. Когда же какого-то любителя «русского мира» отправляют за решетку в Казахстане — самые отчаянные русские националисты морозятся и стыдливо молчат. Никто не поливает грязью Назарбаева, не кричит о «разделенном русском народе» и не бросается в Казахстан на акции протеста. Ситуация с сепаратизмом в Казахстане отчасти напоминает украинскую. В северных областях этого государства высока доля неказахского населения. В отдельных областях количество русских в несколько раз превышает количество казахов. По этой причине с самых первых лет независимости Казахстана в северных районах стали появляться различные силы, которые выступали за отделение русских областей, создание «Южно-Сибирской республики» и присоединение к России. Вот только если в Украине с такими организациями никто никогда всерьез не боролся, то в Казахстане их деятельность пресекалась очень жестко." - пише журналіст.

В начале 1990-х русское население в Казахстане бунтовало достаточно активно. В авангарде протестов выступали казачьи организации. К примеру, в Уральске в 1990-91 годах происходили события, весьма напоминавшие «русскую весну» 2014 года в Донбассе. В этом городе на западе Казахстана в то время пытались поднять восстание местные уральские казаки, которые требовали признать недействительной передачу Уральской области в состав Казахстана в 1920 году и вернуть ее в состав России.

"В 1995 году Назарбаев распустил парламент, изменил конституцию и полностью сосредоточил власть в своих руках. После этого вольница первых лет независимости закончилась, началась жесткая централизация власти и сепаратистов стали активно душить и запрещать", - пише Казанський. Зокрема, вже в 1998 році столиця країни з Алма-Ати була перенесена в Астану, де переважало російське населення. За його словами, за цей період кількість росіян в місті скоротилася з 60% до 15%, а кількість казахів зросла з 17% до 75%. "Полки российских книжных магазинов завалены макулатурой с антиукраинской пропагандой. Про Украину можно писать любые гадости. А про «фашистский Казахстан» и «бесчинства Назарбаева» не пишет книг ни один самый патриотичный патриот. Лимонов когда-то писал, но после того, как дали по рукам, тоже стал писать про бандеровцев. Так безопаснее."

При цьому Казанський зазначив, що за заклики до сепаратизму любителів "русского мира" чекає в'язниця. Так в 2015 році жителя міста Ріддер Ігоря Сичова посадили на п'ять років, за опитування в соцмережах про те, чи хочуть мешканці міста вийти зі складу Казахстану і увійти до складу РФ. У той же час казаха Єрмека Тайчібекова, який закликав включити Казахстан до складу Росії, відправили в дурдом, порахувавши, що нормальний казах не може в повному розумі дотримуватися таких поглядів. "Конечно, Казахстан — авторитарная страна, и поэтому слепо повторять ее опыт в Украине бессмысленно и вредно. Но в целом, нам стоит поучиться у казахов отношению к вопросам национальной безопасности своей страны. Имея схожие проблемы с пророссийским сепаратизмом в отдельных регионах, казахи стали планомерно их решать, а украинцы — закрыли на них глаза. Тот же Крым был фактически уже потерян в 1994 году после бунта Мешкова, и только слабость России и нежелание Ельцина вмешиваться в дела Украины, оттянули аннексию на 20 лет. Сепаратистские организации в Украине всегда цвели буйным цветом, спокойно получали финансирование из России и открыто призывали к ликвидации украинского суверенитета. Результат такого подхода мы имели возможность наблюдать в 2014 году. Сейчас ситуация немного улучшилась, но за это уплачено слишком дорогой ценой. К тому же угроза рецидива сепаратизма на юго-востоке все еще сохраняется." - підсумував Казанський.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 24.05.2017, 17:34   #119
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Як дожити до ста років? - Здоровий спосіб життя, людина, організм, життя, довголіття.

«Найкращий спосіб передбачити майбутнє - винайти його». Алан Кей. Як хочеться жити довго і щасливо. Як хочеться до самої старості не знати хвороб і самотності. Бути веселим, життєрадісним і активною людиною. Все це можливо, головне необхідно пам'ятати, що для того, щоб життя було повної і яскравою, потрібно дотримуватися кількох простих правил.

1. Для того щоб життя було веселіше і цікавіше, необхідно на деякі життєві моменти дивитися з гумором. Пам'ятайте, що не варто все приймати близько до серця, над деякими вчинками і діями можна посміятися. Ставтеся до себе не так самокритично. Частіше посміхайтеся, чи ні, навіть смійтеся, адже давно відомо, що сміх продовжує життя.

2. Іноді для заспокоєння та зняття стресу можна й поплакати. Вважається, що ті люди, які намагаються стримувати сльози, частіше хворіють і помирають раніше. Вважається, що крик теж допомагає в знятті стресу. Якщо вам хочеться покричати, то, мабуть, потрібно це зробити. Таким чином, ви виплесне з себе всі накопичені негативні почуття і емоції. «Якщо життя не вдається тобі, якщо отруйний хробак пожирає твоє серце, знай, що вдасться смерть». Ф. Ніцше.

3. Також варто відмовитися і від шкідливих звичок. Якщо ви відмовитеся від куріння і вживання спиртних напоїв, то повірте, ви зможете продовжити собі життя, можливо, на кілька десятків років. Втім, іноді можна випити трохи червоного вина. Вважається, що це вино вкрай корисно для серцево-судинної системи. Головне, завжди потрібно пам'ятати про те, що цим теж не варто зловживати.

4. Намагайтеся щоранку робити фізичні вправи. Адже давно відомо, що рух - це життя. Роблячи гімнастику, ви можете позбутися від зайвої ваги. Таким чином, ви вбиваєте двох зайців: заряджаєтеся енергією, радістю, гарним настроєм і позбавляєтеся від зайвих кілограмів, які негативно впливають не лише на настрій, але і на ваше здоров'я. На жаль, саме зайва вага є причиною безлічі захворювань. Папилломы отсохнут с корнем, если помазать их обычным... От этого псориазные бляшки "рассосутся" за 4 дня. ... Люди, що страждають ожирінням повинні пам'ятати, що від кількості зайвих кілограмів залежить стан їх судин і т.д. До того ж люди, що страждають ожирінням, піддають себе ризику захворіти на діабет.

5. Для того щоб відчувати себе добре, варто робити зарядку не тільки для тіла, а й для мозку. Найчастіше гадайте кросворди, читайте розумні книги, пишіть вірші, малюйте, грайте в шахи, творите, адже тільки так ви підтримаєте у формі свою пам'ять, а значить ясність розуму.

6. У їжу вживайте більше овочів і фруктів. Наприклад, дуже корисні капуста, морква, яблука, персики, полуниця, а також сухофрукти та волоські горіхи.

7. А найголовніше, любите один одного. Це благотворно впливає на весь організм у цілому. Любов діє на організм як омолоджуючий і уповільнює старіння «засіб».

8. Давно відомо, що задоволення теж продовжує життя. Знайдіть собі справу або захоплення, яке буде вас радувати. Нещодавно в одній газеті прочитала, що, навіть чухаючись, людина відчуває задоволення і тим самим теж продовжує життя. Що ж, якщо і цей метод хороший для того, щоб дожити до ста років, чому б не зробити собі приємність?

Підводячи підсумок, хотілося б ще раз підкреслити, що все перераховане вище - це лише кілька порад, що продовжують життя. Головне: Любіть себе, любіть життя, любіть все, що вас оточує! Цінуйте і бережіть тих, хто поруч з вами. Посміхайтеся, дивіться на світ веселіше, даруєте подарунки, квіти, говорите компліменти коханим людям. Іншими словами, творіть добро, і воно буде продовжувати життя не тільки вам, але і вашим близьким. Говорячи про життя і про час, хочеться тільки ще додати слова Н. Казандзакіса: «Час не поле - його не виміряєш кроками, і не море - його не виміряєш стадіями, міра йому - биття серця людського ». Так що хай воно стукає як можна довше, а для цього піклуйтеся про себе коханого.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 26.05.2017, 08:44   #120
D-Misha
Местный
 
Регистрация: 04.06.2012
Ресивер: x-810
Адрес: Україна
Сообщений: 275
Сказал(а) спасибо: 813
Поблагодарили 629 раз(а) в 244 сообщениях
Вес репутации: 12
D-Misha скоро придёт к известности
По умолчанию

Премію за заслуги у становленні єдиної Європи отримав британський історик

Один із найвідоміших сучасних істориків – британець Тімоті Гартон Еш – став лауреатом престижної міжнародної премії імені Карла Великого, яка присуджується щороку за особливі заслуги у становленні єдиної Європи. Про це повідомляє УНН із посиланням на Deutsche Welle.
Урочиста церемонія нагородження відбулася сьогодні в історичній будівлі міської ратуші німецького міста Ахен.
Присудження премії Г.Ешу — це вшанування “британського європейця”, який доклав усіх зусиль для того, щоб його країна залишилася у складі Євросоюзу, і зробив усе можливе для збереження тісних зв’язків Лондона з ЄС, йдеться в заяві оргкомітету.
“Гартон Еш дає відсіч популістам та сучасним любителям спрощень, він розвиває ідеї щодо того, яким чином нам варто поводитися у глобалізованому світі”, — наголосив оргкомітет.
Під час церемонії вручення премії президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр наголосив на важливості того, щоб Велика Британія і далі зберігала вірність європейській ідеї та залишалася частиною єдиної Європи.
Премія імені Карла Великого була вперше присуджена в 1950 році. До 2007 року лауреати отримували чек на суму п’ять тисяч євро. З 2008 року ці кошти було вирішено передавати в бюджет молодіжної премії імені Карла Великого, а лауреатам основної нагороди вручають лише пам’ятну медаль.
Премію Карла Великого в різні роки отримали король Іспанії Хуан Карлос I, Папа Римський Іоанн Павло II, канцлер ФРН Ангела Меркель, президент Литви Даля Грібаускайте, колишній голова Європарламенту Мартін Шульц. Минулого року премія була вручена Папі Римському Франциску.
Нагадаємо, британський прем’єр-міністр Тереза Мей заявила, що Євросоюз повинен виплатити Великій Британії “мільярди фунтів” за акції країни в Європейському інвестиційному банку.
Раніше лондонська газета The Financial Times повідомила, що фінансові вимоги Брюсселя до Лондона у зв’язку з виходом Британії з ЄС можуть зрости з 60 до 100 млрд євро.
D-Misha вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Хоккейные новости (разное) Tuflya07 Спорт 299 02.10.2020 10:09
Разное в разделе Мобильная связь SLAVASAM Мобильная связь 28 24.05.2013 08:50
Разное в разделе Консоли и приставки SLAVASAM Консоли и приставки 4 05.07.2010 17:36

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 21:33. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua