Тем: 4,394, Сообщений: 356,333, Пользователи: 157,470
На форуме: 14

Вернуться   Форум VolSat > Эфирное и кабельное ТВ > Эфирное телевидение DVB-T/T2

Важная информация


 
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 28.06.2019, 21:25   #1
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 305
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 416 раз(а) в 156 сообщениях
Вес репутации: 10
блукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючек
По умолчанию Т2 ресивер з найбільшим коефіцієнтом підсилення

Прошу допомоги у більш досвідчених знавців заліза тюнерів т2. У моєму регіоні більш сільська місцевість де я встановлюю клієнтам т2 з не дуже сильним та стабільним сигналом і до якоїсь пори я встановлював т2 і тільки великими антенами я добивався більш менш максимальної сили сигналу. Але що мене отверезило і полегшило життя і як я замість лазіння по стріхах обмежився встановленням кімнатних антенн. Такий випадок.. У одній хаті я на другому поверсі у кімнаті встановив кімнатну антену з підсилювачем 99999 який підживив з тюнера який я весь час людям встановлював а це OpenFox T2 mini smart і як завжди просканувавши канали знайшов біля 14 каналів з силою сигналу біля 40-55 відсотків. Зображення підсипало, сигнал не стабільний, клієнт понурий. І мені у руки випадково замість одних замовлених прислали кілька ресиверів на пробу під назвою 7777 MSD7T01-ZOO-NAO от тема про них http://forum.volsat.com.ua/showthread.php?t=12253
і я підключив його так від балди.
Так вразило наповал те що сила сигналу 100%, 32 канали швидко та легко влетіли, жодного збою зображення навіть при переносі антенки нижче у глухий куток. Цей тюнер це бомба для таких місць, але нажаль тепер його не купити у нормальних дилерів бо це майбуть контрабас.

Народ, підскажіть знавці заліза, у чому сила, у процесорі чи вхідному тракті, допоможіть знайти аналоги, можливо щось є серед легальних, відомих ресиверів, з таким коефіцієнтом підсилення на вході? Я виставив кілька штук і вже кілька місяців у пошуку, тому що знову з іншими, проблеми слабого прийому. Але на сайтах нема для порівняння даних про нутрощі, тільки назва проца і то не на всіх ресах. По чому знайти аналог або пніть куди треба якщо є такі чи подібні апарати, вони реально полегшили мені життя установщика.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Q-Sat Q-07HD guruli Q-Sat 233 17.09.2023 11:50
Ресивер NovaHD boris.kovalthuk Другие HDTV ресиверы 4 23.06.2014 22:14
Ресивер врагу! kergma Другие 2 21.02.2014 09:36
ресивер Comag SL-35 hafel Другие 8 12.12.2013 15:56
какой у вас ресивер? Admin Архив 45 27.08.2009 11:30

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 01:16. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua