Тем: 4,446, Сообщений: 367,080, Пользователи: 157,283
На форуме: 7

Вернуться   Форум VolSat > Спутниковые ресиверы > Спутниковые HDTV/MPEG4 Ресиверы > Sat-Integral / Technosat

Важная информация


Ответ
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 07.07.2023, 14:09   #1
ВВ
Профи
 
Регистрация: 22.02.2017
Ресивер: Sat Integral : S-1412 HD ROCKET: S-1218 HD ABLE :
Адрес: Дякую Богу,що я не москаль
Сообщений: 691
Сказал(а) спасибо: 2,212
Поблагодарили 854 раз(а) в 398 сообщениях
Вес репутации: 10
ВВ скоро придёт к известностиВВ скоро придёт к известности
По умолчанию Хмара Mango

Хмара Mango

Для зберігання списків каналів користувача.

Інструкція
1、 Як зареєструвати цей веб-сайт?
1.1 Ви можете використовувати свою електронну адресу або номер мобільного телефону, щоб зареєструватися на цьому веб-сайті. Виконайте наступні кроки: натисніть «Зареєструватися» на головній сторінці

1.2 Введіть свою електронну пошту або номер мобільного телефону, введіть код підтвердження, надісланий системою, установіть пароль, ознайомтеся з угодою користувача та умовами конфіденційності, натисніть кнопку «ОК», щоб успішно зареєструватися

2、Як увійти на цей сайт?
Ви можете увійти через запис «Вхід за допомогою пароля», використовуючи адресу електронної пошти та пароль, номер мобільного телефону та пароль або ім’я користувача та пароль

Ви можете увійти через портал «Вхід за допомогою SMS-коду», використовуючи номер мобільного телефону та код підтвердження.

3、Як змінити електронну адресу для входу, номер мобільного телефону, ім’я користувача та пароль для входу?
Щоб змінити ім’я користувача, номер електронної пошти чи мобільного телефону та пароль для входу, вам потрібно спочатку увійти, а потім клацнути ім’я користувача у верхньому правому куті сторінки, щоб увійти в «Інформацію про обліковий запис», а потім змінити відповідні інформації.
4、Як повідомити про проблеми чи внести пропозиції?
Незалежно від того, увійшли ви чи ні, ви можете висловити свої пропозиції, коментарі чи сумніви за допомогою пункту «Зв’язатися з нами» внизу сторінки. Співробітники нашої служби підтримки клієнтів спробують вирішити ваші проблеми та запишуть ваші цінні коментарі, щоб постійно оптимізувати наші продукти та послуги.

5、Як перемкнути контроль дорослих?
Щоб перемкнути контроль дорослих, вам потрібно спочатку авторизуватися, а потім натиснути термінал.
5.1 Натисніть «Додати STB», щоб увійти в «Додати STB».

5.2 Введіть SN та Verification Code, які можна знайти в Інформація про STB

5.3 Підтвердьте ввімкнення перемикача для дорослих. Якщо ви зміните налаштування, перезавантажте приставку.


Скрытый текст (вы должны войти под своим логином или зарегистрироваться и иметь 1 сообщение(ий)):
У вас нет прав чтобы видеть скрытый текст, содержащейся здесь.
ВВ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.07.2023, 12:32   #2
Валериан
Новичок
 
Регистрация: 27.03.2023
Ресивер: uClan Ustym 4K PRO
Сообщений: 19
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 12 раз(а) в 5 сообщениях
Вес репутации: 0
Валериан на пути к лучшему
По умолчанию

Валериан вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ответ

Метки
хмара mango

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 04:24. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua