Тем: 4,462, Сообщений: 349,701, Пользователи: 157,720
На форуме: 6

Вернуться   Форум VolSat > Разное > Флейм

Важная информация


Флейм Общение на любые темы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра Language
Старый 26.02.2022, 12:02   #1
Admin
Администратор
 
Аватар для Admin
 
Регистрация: 16.04.2007
Ресивер: .....
Адрес: Зимбабве
Сообщений: 3,165
Сказал(а) спасибо: 2,179
Поблагодарили 9,292 раз(а) в 2,272 сообщениях
Вес репутации: 60
Admin отключил(а) отображение уровня репутации
По умолчанию Война - вторжение России в Украину!!!

Очень не хотел создавать такой темы на техническом форуме, но знаю что людей Росии блокируют от правдивой информации о войне на нашей родной земле Украине.
В данной тебе будем писать только Правдивую и Проверенную информацию.
Я хочу чтобы пользователи форума из других стран, не только из Украины (мы все видим из своих окон) знали и видели как подло на нас нападает и убивает наших людей "Дружеская страна Россия"
Недовольные троли сразу получают вечный БАН
Наша задача открыть глаза людям, которые все еще верят что "Их там нет", "Это не мы", "Это спасательная операция" и т.д.

ЗЫ: Ничего против обычных Русский, Белорусских и других национальностей не имею, есть вопросы только к их властям и к участникам этой Рашистсой войны

На форуме все еще действуют правила, так что следим за выражениями

Слава Україні!!!

Правдивые каналы в мессенджерах:
Viber:
Telegram:
__________________
DM500S, DM800HD, GI S8120 - 4W,5E,13E,36Е,75E (VIP)

Поминутный IPTV!

ThinkPad.com.ua - форум любителей техники ThinkPad

Последний раз редактировалось Admin; 27.02.2022 в 12:15.
Admin вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.07.2022, 14:10   #2101
Rostyk.07
Пользователь
 
Регистрация: 03.09.2013
Ресивер: Opticum 9500
Сообщений: 47
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 95 раз(а) в 41 сообщениях
Вес репутации: 11
Rostyk.07 на пути к лучшему
По умолчанию

Колєжанка вернулася з Польщі та й розказує.
Запросили її у звичайну польську школу викладати для дітей біженців. Її висновки такі.

1. Тотальна більшість дітей – росмовні. Між собою і з батьками - рос.
2. Гнітючо слабке знання англійської. Навіть старшокласники англійську знають на рівні польських молодших класів.
3. Польська мова за 4 місяці перебування в Польщі – нуль. Узагалі ніяк. Абсолютна мовна дискваліфікація і нездатність навіть елементарний побутовий рівень.
4. Демонстративна ігнорація польської дійсності. Адаптація під неї дорівнює нулю. Жодного бажання. Асимілятивна гнучкість - відсутня.
5. Музика в телефоні – суцільна раша. На випускний дали завдання підготувати пісню. Наші діти хотіли «Я салдат» у виконанні групи Пятніца. Для них це укрмузика.
6. Українське Міносвіти вдалося до шахрайства: попросило Польщу внести до переліку іноземних мов російську – і наші діти з-поміж англійської, німецької та іспанської вибирають російську як буцімто іноземну. З цього предмету – рекордно високі бали. Лише з цього.
7. Колєжанці соромно пояснювати польським колегам усі тонкощі. Спочатку пояснювала й навіть захищала, а потім побачила марність цього. Приїхала минулого тижня додому. Не поїде більше, хоча кличуть.

Rostyk.07 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 08.07.2022, 16:56   #2102
Rostyk.07
Пользователь
 
Регистрация: 03.09.2013
Ресивер: Opticum 9500
Сообщений: 47
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 95 раз(а) в 41 сообщениях
Вес репутации: 11
Rostyk.07 на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Олександр Мудрий / Я - причина цієї війни. Так-так, саме через мене вона стала можливою. Я постійно про це думаю. Зараз спробую пояснити.
Ще раз наголошую, що це моя особиста сторінка, на якій я викладаю свої особисті думки, з якими ви можете бути не згодні.
Я російськомовний українець. Я мешканець на 95 % російськомовного міста. При тому, що 30 років свого життя з 33-х я прожив у незалежній країні Україні з єдиною державною мовою. Я до 8 класу навчався російською мовою, більшість предметів в ліцеї та університеті теж викладалися російською. Я дивився російські фільми, читав російську класику та слухав російську музику. При цьому я ніколи не вважав росіян "братським" народом - я ніколи не жив з ними в одній країні (принаймні, у віці, коли я міг щось тямити), ніколи не відвідував цю країну. Я до 2014 року всі народи світу вважав братськими, бо дружити, товаришувати і навчатися розумним речам треба зі усім світом та всіма країнами. Для мене росіяни ніколи не відрізнялись від американців, кенійців чи, скажімо, еквадорців. Всі навколо однакові, думав я. В моїй родині ми спілкувалися російською, з друзями, на роботі чи в компаніях - теж. При тому у мене не було ніколи проблем з українською - я навіть вигравав шкільні олімпіади, а проводити урочисті заходи мені навіть зручніше було саме українською (особливо офіційні заходи). Просто всі навколо російською - і я теж. Так зручніше. Так просто легше.
Ще коли я отримав паспорт у 2004 році я замислився - а чого це у країні, де офіційною мовою по Конституції є лише українська, паспорт громадянина (найважливіший документ, на хвилинку) заповнений двома мовами? Ще більше я здивувався коли у 2016 році отримав новий паспорт-книжку (загубив старий документ), де так само моє ім'я, прізвище та по-батькові на другій сторінці вказані російською. Дивно, подумав я. Як ще можна говорити про "ущемление", коли така фігня твориться.
У 2012 році в мене народилась донька і я читав їй книжки та казки. Різними мовами - українською, російською та, навіть, англійською. Та вдома, в побуті, з донькою розмовляв російською. Вона казала на мене "папа", а не "тато". Хоча маю зазначити, що коли вона почала читати сама, я купував книжки для неї виключно українською. Тут у мене якийсь ніби принцип прокинувся, проте, на жаль, не до кінця.
В 2014 році в Україні почалась війна. росія для мене особисто чітко стала ворогом. Але росія, перш за все, як щось загальне, як держава передусім. Війна тоді оминула Херсонщину і я став жити як раніше - робота, родина, можливість відпочивати і таке інше. Війна (дуже неприємна зараз аналогія виникає - адже Україна офіційно називала події 2014 - і до лютого 2022 антитерористичною операцією, а потім операцією об'єднаних сил, а не війною) йшла десь далеко від мене, і я, чесно визнаю, останні років 7 про неї не так часто і думав. Я читав новини, я так само як і багато моїх друзів просто реготав з російської пропаганди (не підозрюючи про жахливу її загрозу), не піддавав сумніву, що Донбас та Крим то українські землі - але війна йшла осторонь. В театрі, в якому я працював, йшли вистави російською (в тому числі, за моєї участі), я організовував концерти зірок в Херсоні (в тому числі, і російських зірок).
Восени 2020 я вирішив у своїх соціальних мережах перейти на українську. Не знаю, чому саме, але прийняв таке рішення. Але в побуті все одно продовжував спілкуватися російською. Дивився російських ліберальних блогерів, слухав російську музику, щоправда перестав дивитися російські фільми. Моя донька, приходячи зі школи, часто казала мені, а давай вдома говорити українською? Я погоджувався, та мене вистачало на півгодини максимум.
Так було до 24 лютого 2022 року.
З початком повномасштабної війни я перейшов на українську мову тотально. Я видалив всю російськомовну музику зі свого телефона, видалив всі підписки на російські ютуб канали. В Херсоні до самого мого виїзду (це сталося 16 квітня) я розмовляв виключно українською. В усіх громадських місцях, крамницях, транспорті чи чергах. Здебільшого, коли я починав розмовляти зі своїми знайомими, мої знайомі теж переходили на українську (хоча я нікого про це не просив).
Я виїхав 16 квітня. Ввечері 17 квітня опинився у Стрийському районі Львівської області. Була можливість там зупинитися, але так як мав ще один варіант, то вирішив спробувати і його. Та 17 квітня ввечері, коли я був за тисячу кілометрів від рідного дому з одним рюкзаком в будинку абсолютно невідомих мені людей, я запам'ятав питання, яке мені поставила господиня того дому (дівчина мого віку, можливо, навіть і молодша за мене) після того, як нас нагодували та показали кімнату, де можна лишитись на ніч: "Що ви думаєте з приводу мови?" А її свекор, поцікавившись становищем у Херсоні сказав: "Вони (росіяни) сюди ніколи не прийдуть. Вони нас бояться більше за все. Бо вони знають, що тут по ним будуть стріляти з кожного вікна."
Наступного дня, 18 квітня ми відправились в невелике містечко поблизу Івано-Франківська (за 15 км від нього). Тут я знаходжусь і досі. Вже майже півтора місяця. Я зловив себе нещодавно на думці, що ніколи в свідомому житті я не лишав рідний Херсон так надовго. Це прекрасне містечко, де чудові і гостинні люди, де не має на вулицях п'яниць і сварок, а хати у людей кращі ніж в елітних ***сонських Мельницях. І всі один з одним чудово спілкуються, вітаються і цікавляться життям одне одного. Тут не має мовного питання взагалі. Знаєте чому? Бо всі говорять українською.
Одного разу в черзі до військомату, я підслухав розмову двох місцевих чоловіків: "У мене є робота і родина, мені 50 років, чого я маю кудись йти? Хай донецькі та ***сонські йдуть воюють. Це ж вони руський мир кликали". Я стояв в п'яти метрах від нього і розумів, що він абсолютно правий. Так, це я кликав руський мир. А коли війна почалась у 2014 році, я навіть до військомату не пішов. І я для себе поставив нарешті всі крапки над "і" - це я причина війни. Бо я читав російські книжки, дивився російські фільми, слухав російську музику та розмовляв російською мовою, ходив по вулиці Суворова повз пам'ятник Потьмкіну. Я можу скільки завгодно кричати зараз, що Херсон - це Україна, та коли я там жив, я для цього нічого не зробив. І не має нічого дивного в тому, що бомблять російськомовні регіони та міста - я дав привід комусь там "за порєбріком" вважати нас своїми землями та одним народом.
Ми багато зараз говоримо про колективну відповідальність росіян в тому, що вони мовчать або підтримують війну. А я зараз хочу визнати свою особисту відповідальність за те, що дав можливість розпочати цю війну.
Сьогодні я видалив російську розкладку з клавіатури телефону. І якщо буду чути від когось фрази "какая разница" або "я знаю українську, но буду говорить на том язікє, на каком хачу" - то я буду тільки підтримувати таких хлопців, як чувак з Франківська, який набив морду вуличному музиканту за пісні російською, або волонтер зі Львову, який відмовився допомагати біженкам із Харкова, що принципово не бажали говорити українською. Бо за "язіком" йде війна. Слідом за ним йде той самий руський мир.
І я для себе особисто знаю точно і ніщо в мене не викликає зараз більшої впевненості - той "язік" має піти за руським кораблем. Всюди. Скрізь по всій Україні. І тоді я, і всі ми, колишні російськомовні українці - станемо причиною, чому ми виграємо цю війну. Бо коли викинемо з нашої лексики слово "російськомовний" - то зникне остання зачіпка в нісенітній маячні про "братскість" народів. Лишаться лише українці, яких вони бояться більш за все та які готові стріляти по окупантам з кожного вікна.
Слава Україні!
https://www.facebook.com/10000217501...4092425339873/
Rostyk.07 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 08.07.2022, 17:53   #2103
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.07.2022, 22:06   #2104
Sereqa
Гуру
 
Аватар для Sereqa
 
Регистрация: 01.05.2008
Ресивер: Разные.
Адрес: 🇺🇦 Ukraine 🇺🇦
Сообщений: 8,219
Сказал(а) спасибо: 3,025
Поблагодарили 14,037 раз(а) в 4,989 сообщениях
Вес репутации: 33
Sereqa на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Rostyk.07 Посмотреть сообщение
Тотальна більшість дітей – росмовні. Між собою і з батьками - рос.
Так и есть. Чему удивляетесь то???
__________________
Sereqa вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 09.07.2022, 01:04   #2105
mukha22
Заблокирован
 
Регистрация: 31.01.2013
Ресивер: Sat-Integral S-1210 HD Aron
Адрес: Україна
Сообщений: 1,811
Сказал(а) спасибо: 126
Поблагодарили 1,987 раз(а) в 858 сообщениях
Вес репутации: 0
mukha22 на пути к лучшему
По умолчанию

Кадри з Білгорівки, де росіяни втратили понад 80 одиниць техніки.


mukha22 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 09.07.2022, 01:10   #2106
mukha22
Заблокирован
 
Регистрация: 31.01.2013
Ресивер: Sat-Integral S-1210 HD Aron
Адрес: Україна
Сообщений: 1,811
Сказал(а) спасибо: 126
Поблагодарили 1,987 раз(а) в 858 сообщениях
Вес репутации: 0
mukha22 на пути к лучшему
По умолчанию

На острові Зміїний знову майорить прапор України

mukha22 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 09.07.2022, 11:42   #2107
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

У межах останнього пакета військової допомоги США Україна вперше отримає високоточні снаряди калібру 155 мм, - Міноборони



У межах останнього пакета військової допомоги, затвердженого президентом США Джо Байденом у п’ятницю, Україна отримає 1000 високоточних артилерійських снарядів калібру 155 міліметрів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це повідомило міністерство оборони США.

"Це новий вид артилерійських снарядів 155 мм. Він має більшу точність. Він надасть Україні здатність точно вражати конкретні цілі. За рахунок точності він буде більш ефективним. Це – подальше вдосконалення нашої підтримки України у битві за Донбас", – сказав неназваний посадовець Пентагону.

Він уточнив, що ці артилерійські снаряди можна застосовувати на техніці, яка вже є в розпорядженні України. Вони певний час перебувають на озброєнні армії США, а в Україну будуть надані вперше.
YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 09.07.2022, 17:55   #2108
Rostyk.07
Пользователь
 
Регистрация: 03.09.2013
Ресивер: Opticum 9500
Сообщений: 47
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 95 раз(а) в 41 сообщениях
Вес репутации: 11
Rostyk.07 на пути к лучшему
По умолчанию

Спеціально переклав допис на московиту.

Когда заселяли русских на наши украинские земли им сказали "ничего не берите там все есть" их привозили в дома откуда вывезли украинцев,евреев ,татар.... И сделали русский язык модным! Но наше ДНК сильнее всех операций и спецоперации!Мы сильные и все будет Украина!
Смотрела этот фильм и обливалась слезами вспоминая рассказ моих деда и бабушки ! Когда к ним ворвались ночью и приказали немедленно собираться с пьятью детишками ! Погрузили всех в товарный вагон , как скот и вывезли в Сибирь ! По дороге умирали детки от холода и голода ! То , эти твари просто отбирали эти маленькие мертвые тельца и выбрасывали на снег . Закрывали вагон и везли дальше !!! Так моя бабушка потеряла по дороге двух детишек и даже не знала где их могила . А в Сибири усилили их в барак и если умирала мать , то детей просто расстреливали , чтобы не кормить . Рассказывала бабушка , когда очередная женщина умерла ( а у нее осталось трое маленьких детей ) , то женщины разобрали этих детишек среди себя , чтобы спасти им жизнь ! Так у моей бабушки появилась еще одна доченька-моя МАМА ! (а где ее братик и сестренка не знает до сих пор ) .
Не понимаю , почему весь мир терпит эту мерзость , ужасных и подлых , которые гордо называют себя « я русский « ?????
Rostyk.07 вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 10.07.2022, 10:26   #2109
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 10.07.2022, 19:28   #2110
Sereqa
Гуру
 
Аватар для Sereqa
 
Регистрация: 01.05.2008
Ресивер: Разные.
Адрес: 🇺🇦 Ukraine 🇺🇦
Сообщений: 8,219
Сказал(а) спасибо: 3,025
Поблагодарили 14,037 раз(а) в 4,989 сообщениях
Вес репутации: 33
Sereqa на пути к лучшему
По умолчанию

В Мелитополе оккупанты поздравили горожан и сделали две ошибки в одном слове
Цитата:
Оккупанты изо всех сил стараются изобразить картину мирной жизни, якобы, наступившей в Мелитополе. Поэтому они чуть ли не ежедневно что-то празднуют.
Сегодня, например, у рашистов праздник “семьи, любви и верности”, с чем они и поздравили горожан на своем пропагандистском канале.
Строчки пошлого четверостишья, вероятно, скопировали на каком-то сайте, поэтому обошлось без ошибок.
А вот с обращением вышла неувязочка. В предложении из шести коротких слов авторы допустили целых две ошибки – обе в слове “мелитопольцы”. Прочитав его, даже и не поймешь, какие пальцы имеют в виду пропагандисты.
Впрочем, удивляться нечему – как известно, самые агрессивные радетели за русский язык, не могут на нем ни говорить, ни писать правильно.
Изображения
Тип файлаИмя файла Размер файлаЗагрузок
Тип файла: jpg Безграмотность.jpg 70.0 Кб 20
:: Заметка ::
Скачал? - нажми "Спасибо"

Тип файлаИмя файла Размер файлаЗагрузок
Тип файла: jpg тупость.jpg 104.2 Кб 13
:: Заметка ::
Скачал? - нажми "Спасибо"

__________________
Sereqa вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.07.2022, 10:31   #2111
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.07.2022, 11:04   #2112
GribVitalik
Местный
 
Аватар для GribVitalik
 
Регистрация: 11.03.2016
Ресивер: Amiko SHD-8900 Sat Integral S-1223HD
Адрес: Earth
Сообщений: 322
Сказал(а) спасибо: 298
Поблагодарили 447 раз(а) в 178 сообщениях
Вес репутации: 10
GribVitalik скоро придёт к известностиGribVitalik скоро придёт к известности
По умолчанию

YuraUA Прызываешь к убийсву? (себеподобных)
Так иди, сам воюй, чего здесь сидишь и пишеш (посты) за 5 копеек...
Простому народу эта (ваша) война не нужна!
__________________
Amiko SHD 8900, Sat Integral Rocket S-1223 HD, Sat Integral S-1227 HD, Sat-Integral S-1311 HD Combo (4W_0.8W_4.8E_13E_19E_36E_42E_56E_75E)
SAMSUNG LE40C650L1WXZG, SAMSUNG LE40C750R2ZXZG, PHILIPS 32PFL6606K/02, PHILIPS 32PFL7675K/02
GribVitalik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2022, 11:29   #2113
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GribVitalik Посмотреть сообщение
YuraUA Прызываешь к убийсву? (себеподобных)
Так иди, сам воюй, чего здесь сидишь и пишеш (посты) за 5 копеек...
Простому народу эта (ваша) война не нужна!
Грiбок,ти ше не на кораблі?




YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2022, 11:45   #2114
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GribVitalik Посмотреть сообщение
YuraUA Прызываешь к убийсву? (себеподобных)
Так иди, сам воюй, чего здесь сидишь и пишеш (посты) за 5 копеек...
Простому народу эта (ваша) война не нужна!
YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.07.2022, 11:46   #2115
BodiaK
Профи
 
Аватар для BodiaK
 
Регистрация: 09.09.2016
Ресивер: Openbox X800, Sat-Intehral S-1268 HD
Адрес: Україна
Сообщений: 884
Сказал(а) спасибо: 110
Поблагодарили 1,770 раз(а) в 693 сообщениях
Вес репутации: 15
BodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личность
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GribVitalik Посмотреть сообщение
YuraUA Прызываешь к убийсву? (себеподобных)
Так иди, сам воюй, чего здесь сидишь и пишеш (посты) за 5 копеек...
Простому народу эта (ваша) война не нужна!
У вас ватанів щось неймовірне твориться з пам'яттю. Чотири місяці пройшло, а ви геть начисто забули, хто розпочав цю війну(хоча і війну ви не в змозі назвати війною). За те, що ви вбиваєте на чужій землі людей вас що, по голові гладити? Мізки ваші потребують кардинального хірургічного втручання аж до позбавлення їх(мізків) вмістилища, що з успіхом робить наша армія. Ви тут щось про п'ять копійок булькотіли? А самі чого пасквілі строчите - ідіть за царя, за родіну, за вєру, а не за тридцять срібняків. Тепер про заклики до вбивства: приберіть свої тіла з України, відшкодуйте збитки і все буде нормально. Чи у адептів "руzzкого міра" вбивати "себеподобных" норма, а іншим це заборонено на своїй, Богом даній землі? Нелюди ви, ватани і дорога вам у пекло, а не вказувати кому і що робити.
BodiaK вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.07.2022, 12:15   #2116
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GribVitalik Посмотреть сообщение
YuraUA Шестёрка ты продажная! Тебя уже слили, твои-же... (слабенько ты отрабатываешь свои копеечки)
знаешь где ты скоро будешь со своим кораблём? (и со своими гнилыми картинками)
Вы даже не представляете что вас ждёт, (что насобирали на свою голову) всё фиксируется нужными людьми, в нужных местах. (приманка сработала, все тебеподобныё уже на крючке)

Це якраз ти путькіна Шестёрка продажная!,
кого ти лякаєш?
Орда голодранців ше шось тут пробує лякати.
YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.07.2022, 12:26   #2117
BodiaK
Профи
 
Аватар для BodiaK
 
Регистрация: 09.09.2016
Ресивер: Openbox X800, Sat-Intehral S-1268 HD
Адрес: Україна
Сообщений: 884
Сказал(а) спасибо: 110
Поблагодарили 1,770 раз(а) в 693 сообщениях
Вес репутации: 15
BodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личность
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GribVitalik Посмотреть сообщение
YuraUA ...все тебеподобныё уже на крючке)
Якщо з вас такі рибалки, як і вояки, то Україні ніщо не загрожує. СЛАВА УКРАЇНІ!
BodiaK вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Старый 11.07.2022, 13:35   #2118
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

«Немає на вас Путіна!» і «Путін прийди!». Із такими вигуками продавчиня зелені в Києві на Відрадному накинулася на іншу продавчиню, яка взялася захистити київських підлітків від навіженої рашистки.
Остудити «руський мір» у голові літньої киянки змогли лише відром фарби, вилитої їй на голову.
Про все по черзі. Отож, на стихійному столичному ринку підлітки не перший день збирають кошти на підтримку ЗСУ, продаючи на розкладці різні дрібниці типу сувенірів.
Хлопці вже стояли на цьому місці кілька годин, коли торгашка (поближче до вечірньої години пік) прийшла продавати зелень.
Замість стати поблизу хлопців, вона здійняла скандал. Продавчиня черешень із сусідньої ятки спробувала заспокоїти скандалістку та стала захищати підлітків.
Мовляв, заспокойся, бо хлопці роблять гарну справу.
читать дальше

Емоційна путіністка натомість підлетіла до цієї жінки і стала перевертати прилавок з черешнями та городиною, вигукуючи: «Ух, немає на вас путіна! Путін прийди вже швидше!».

Цієї ж секунди з магазину поряд вилетів чоловік і вивернув на кликушу рашистів відро з фарбою.

Від обуреного натовпу жінку довелося рятували київським поліцейським, які були поблизу.

Підписатися під протоколом виявило бажання багато очевидців.

Певно, жіночка всім тут допекла і вже не вперше закидала пропутінські тези.

Де взяв фарбу цей чоловік - мені невідомо, але це було ефектно і певно, за наших умов таки доцільно.


YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.07.2022, 13:52   #2119
GribVitalik
Местный
 
Аватар для GribVitalik
 
Регистрация: 11.03.2016
Ресивер: Amiko SHD-8900 Sat Integral S-1223HD
Адрес: Earth
Сообщений: 322
Сказал(а) спасибо: 298
Поблагодарили 447 раз(а) в 178 сообщениях
Вес репутации: 10
GribVitalik скоро придёт к известностиGribVitalik скоро придёт к известности
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от YuraUA Посмотреть сообщение
Це якраз ти путькіна Шестёрка продажная!,
кого ти лякаєш?
Какрас таки не угадал. Воопше не Путина, и тем более я никогда не шестёрил, и не продавался в отличии от некоторых псевдопатриотов и воопше очень противлюсь такому...

А вы запомните! (если вы так мыслите, и делаете) Всегда, всегда в Ваших бедах будет кто-то виноват, Кремль, Путин, Зеленский, Россия, или другие страны и народы, Вы всегда будете кого-то обвинять но только не себя, и даже не хотите видеть собственную "гниль" от которой так воняет (не только в Киеве)
Вы что совсем ослепли? Почти все продались! (деньги это их бог) целыми бригадами сдают пацанов... волки в овечей шкуре, - уничтожают Украинцев как нацыю, одних выбивают, других на вывоз (женщин и детей) в рабство в другие страны, третьих добьют голодом.
Зато на територии Украины развязали так долго желанную войну...
Хорошо воевать на чужой територии, да и ещё чужими руками, да и ищё оружие дадут, Вы только убивайтесь, и чем больше тем лучше. (Вы же патриоты, вы должны защищать нашу територию)
Часть територии Украины уже продана! Вместе с проживающими на ней рабами, вот только рабов им столько не надо...
__________________
Amiko SHD 8900, Sat Integral Rocket S-1223 HD, Sat Integral S-1227 HD, Sat-Integral S-1311 HD Combo (4W_0.8W_4.8E_13E_19E_36E_42E_56E_75E)
SAMSUNG LE40C650L1WXZG, SAMSUNG LE40C750R2ZXZG, PHILIPS 32PFL6606K/02, PHILIPS 32PFL7675K/02
GribVitalik вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Старый 11.07.2022, 14:23   #2120
YuraUA
Гуру
 
Регистрация: 15.12.2018
Ресивер: U2C S+Mini
Адрес: EUROPA
Сообщений: 3,771
Сказал(а) спасибо: 5,417
Поблагодарили 6,765 раз(а) в 3,052 сообщениях
Вес репутации: 23
YuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордитсяYuraUA за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GribVitalik Посмотреть сообщение
Какрас таки не угадал. Воопше не Путина, и тем более я никогда не шестёрил, и не продавался в отличии от некоторых псевдопатриотов и воопше очень противлюсь такому...

А вы запомните! (если вы так мыслите, и делаете) Всегда, всегда в Ваших бедах будет кто-то виноват, Кремль, Путин, Зеленский, Россия, или другие страны и народы, Вы всегда будете кого-то обвинять но только не себя, и даже не хотите видеть собственную "гниль" от которой так воняет (не только в Киеве)
Вы что совсем ослепли? Почти все продались! (деньги это их бог) целыми бригадами сдают пацанов... волки в овечей шкуре, - уничтожают Украинцев как нацыю, одних выбивают, других на вывоз (женщин и детей) в рабство в другие страны, третьих добьют голодом.
Зато на територии Украины развязали так долго желанную войну...
Хорошо воевать на чужой територии, да и ещё чужими руками, да и ищё оружие дадут, Вы только убивайтесь, и чем больше тем лучше. (Вы же патриоты, вы должны защищать нашу територию)
Часть територии Украины уже продана! Вместе с проживающими на ней рабами, вот только рабов им столько не надо...


Навчись спочатку граматично писати,
"пісатєль".
Є гарне прислів´я "Не чіпай лайно,не буде смердіти",це якраз про тебе.
"(Вы же патриоты, вы должны защищать нашу територию)"-
ваша територія на раші,а це:"Хорошо воевать на чужой територии, да и ещё чужими руками, да и ищё оружие дадут"-
це вже скоро,чекайте,і своіми руками вас будуть товкти,племя зомбованих орків.
YuraUA вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
В России появится безлимитный спутниковый интернет Cotea Провайдеры спутникого интернета 0 24.07.2013 01:43
Второй по популярности планшет в России подешевел в два раза Emility Мобильная связь 0 02.12.2011 05:21
Tomtom карты России, Украины и Европы - Europe 850.2802 SLAVASAM TomTom 0 30.09.2010 12:06

DigitalOcean Referral Badge

Текущее время: 04:58. Часовой пояс GMT +3.
volsat.com.ua