Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2016, 00:35   #110
kotiaj
Гуру
 
Регистрация: 27.04.2007
Ресивер: відсутні
Адрес: rv.ua
Сообщений: 2,264
Сказал(а) спасибо: 1,693
Поблагодарили 2,640 раз(а) в 1,376 сообщениях
Вес репутации: 32
kotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от dreamwait Посмотреть сообщение
Джитаг на резисторах работает на ура - им перешил десятки самсунгов и GS... Так что цена его 0 копеек.
Единственный его недостаток - нужен "железный" компорт.
dreamwait_точно СОМ ? Може все таки LPT ? Може так вийти, що таким "jtag-ом" самсунгів з GS можете перешити декілька десятків а ортонів X80 або X90 ні одного .
В темі про реанімацію 4100с є допис :
Цитата:
Сообщение от balgurt Посмотреть сообщение
у меня схема на резиках,3329с 8ног я просто заливаю прошивку 2м,процес длится 4часа зато без выпаивания флеши.
Це в кращому випадку,якщо мережа 220в не "моргне" і не зробить "наша пісня гарна й нова ...". Якщо заливати тільки сам бут - це також не дуже швидкий процес.
Якщо такий садо-мазохізм когось влаштовує - будь-ласка. За цей час можна 16 таких ресиверів "підняти" шляхом програмування флеші. По 15 хв. на ресивер з врахуванням часу на розборку та зборку апарата і часу на перекури.
Крім того,не буду доказувати на 100%,але не впевнений,що в Х90 знайдете роз'єм для Ejtag .
А по-друге, "бут" може бути живий, бо при включенні висвічується "on". Ресивер має конектитись через com-port з ПК. Я б уважніше перевірив саме "залізо", зокрема хоча б електроліти відповідальні за фільтрацію та формування напруг живлення.

Последний раз редактировалось kotiaj; 15.11.2016 в 11:41.
kotiaj вне форума   Ответить с цитированием