Показать сообщение отдельно
Старый 18.05.2020, 21:28   #152
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 870
Сказал(а) спасибо: 503
Поблагодарили 1,157 раз(а) в 501 сообщениях
Вес репутации: 19
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vitja68 Посмотреть сообщение
Взяв три ресивера S-1329-так тут в усіх трьох не те що{НЕ відгукується} тут Хаотичні І самовільні включення КОМАНД пульта і теж часто відгукується з затримкою ...перепробував штук 5 пультів в тому числі від глобо 4100с зробив висновок-щось не так з ресиверами так як пульти працюють адекватно наприклад пульти від глобо 4100с на рідних ресиверах.
Теж це тільки в мене такі реcивери ? Запитання чим це лікується?
У мене нема таких хаотичних і самовільних команд пульта. Бісять тільки затримки при натисканні кнопок під час яких команда виконується не після першого натискання, а після другого і навіть третього. Ну і ще дратує, що після натискання червоної кнопки включення, ресівер думає секунд 3-4, тільки потім на табло зявляється boot, а вже повне зображення зявляється ще десь секунд через 7-8. Користувачі цього комбо нервуються, не розуміють чи він увімкнувся чи ні - клацають повторно кнопку, вимикають, вмикають... Одним словом - ціла катавасія з цим процесом, поки не зрозуміють остаточно, як його вмикати.
І якшо з запуском комбо справа часу - поки не зрозуміють, як користуватись, то з затримками при натисканні кнопок це в основному прерогатива установника. Тому що затримки ці в основному відбуваються під час маніпуляцій налаштувань в Меню. Звичайний користувач там не буде лазити, а загалом канали перемикаються більш-менш нормально, що для користувача і достатньо.
Чи виправлять це в подальших ПЗ?.. Дуже сумніваюсь, що це взагалі можна поправити програмно. А поки що, особисто я в роздумах - чи брати й далі цей комбо, чи повернутись до Eurosky ES-19 COMBO, який мені більше подобається, ніж подібна лінійка комбо OpenFox-Tiger-Foros, хоча й теж не без недоліків. Опустилась би ціна на Sat-Integral S-1311 HD COMBO до рівня 2019 року, то не було б і питань, і ніхто б на вищеназвані комбо не дивився.
evo вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо: