Показать сообщение отдельно
Старый 09.02.2020, 12:56   #9
RW011
Супер-Модератор
 
Аватар для RW011
 
Регистрация: 26.09.2011
Ресивер: Toshiba 007
Адрес: Dneprstone
Сообщений: 8,773
Сказал(а) спасибо: 6,812
Поблагодарили 15,504 раз(а) в 6,368 сообщениях
Вес репутации: 54
RW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспорима
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Elkom Посмотреть сообщение
Я ще не познайомився зі всіма постами що мені написали, дам відповідь на цей:

Потрібно поставити Win7 на бук в якому немає дівідірома, значить потрібно ставити з флешки, на офіційному сайті майкрософт 7ки вже немає, якщо не помиляюся, з торентів вінду я ще не качав, є диски з 7кою з яких я її ставив. То моє питання заключалося в тому чи можна скопіювати диск з 7кою на комп, а потім за допомогою ULTRAISO cтворити флешку з якої можна буде ставити 7 на компи?
Авжеж можна.Треба Ваш DVD(CD) діск з 7 за допомогою ULTRAISO ,або любої другої програми для створення образу диску перевести знову в образ(iso),а вже з образу зробити флешку за домомогою краще програмою Rufus.А потім через Біос виставити загрузку з флеш,ну а далі вже як звичайно-вказати місце(С),зачекати переніс файлів,по закінченню переносу флешку витащити,а то знову буде вона грузитися.
__________________
Don't trouble trouble until trouble troubles you
RW011 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо: