Показать сообщение отдельно
Старый 25.01.2017, 23:22   #6301
kotiaj
Гуру
 
Регистрация: 27.04.2007
Ресивер: відсутні
Адрес: rv.ua
Сообщений: 2,264
Сказал(а) спасибо: 1,693
Поблагодарили 2,640 раз(а) в 1,376 сообщениях
Вес репутации: 32
kotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kesha61 Посмотреть сообщение
Ти файний хлопець,але ти що пропонуеш:сидiти та клепати самому цей девайс старiстю? Поки я його склепаю вiн менi буде потрiбний як зайцю повороти чи стоп-сигнал...
Я їх не продаю,тому і прямих посилань на OLX ,де їх "до кольору - до вибору" валом, давати не хочу. І ,при великому бажанні,поторгуватись ніхто не забороняє. Хороша річ даром не пропаде, люди вже оцінили цей девайс. Критичні відгуки можливо є, але мені якось не попадались на очі ( хіба що ціна відносно кусюча, але то питання філософське).
Цитата:
Сообщение от kesha61 Посмотреть сообщение
... А от за бумагу ти неправду написав -саме сьогоднi за такi грошi я купив 4 рулони. Так що можна купити такий прибор також дешевше,не всi ж продавцi зовсiм знахабнiли.
Не тільки в нахабстві проблема. Можна порахувати вартість самих радіокомпонентів та інших матеріалів, плюс затрачені час та терпіння на виготовлення з налаштуванням ...кожен для себе може скласти ціну , дивлячись як з позиції покупця (покупець НЕ завжди правий), так і з позиції виробника і продавця.

Последний раз редактировалось kotiaj; 25.01.2017 в 23:46.
kotiaj вне форума  
Пользователь сказал cпасибо: