Показать сообщение отдельно
Старый 14.10.2018, 22:52   #122
kotiaj
Гуру
 
Регистрация: 27.04.2007
Ресивер: відсутні
Адрес: rv.ua
Сообщений: 2,264
Сказал(а) спасибо: 1,693
Поблагодарили 2,640 раз(а) в 1,376 сообщениях
Вес репутации: 32
kotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от koder Посмотреть сообщение
...Могу сказать,что ни один авторский вариант прибора по удобству пользования не сравнится с тем,что предлагает рынок.
Я мабуть розумію що хотілось сказати, але вийшло з точністю до навпаки. Осмілюсь перефразувати : ні одна китайська дешева і навіть не дуже дешева штамповка не має такого функціоналу ,як авторський варіант.
koder ,вірно ? Завчасно прошу вибачення,якщо я помиляюсь.
Хоча, для мене особисто, з даним проектом ще все якось розмито, багато чого незрозуміло. Всі варіанти якось змішано в кучу,все ще на стадії розробки, хоча сам проект існує вже досить давно. На відміну від проектів primuss3 та канувшим в Лету FASом, де всі версії приладів розкладені ( або були розкладені) по поличках, кожен варіант практично закінчений і в наборі з усією інфою та документацією (або я лінуюсь читати перелопачувати форуми та знаходити "рішення на тарілочці ").

Последний раз редактировалось kotiaj; 15.10.2018 в 00:21.
kotiaj вне форума   Ответить с цитированием