Показать сообщение отдельно
Старый 09.12.2016, 21:57   #11
BodiaK
Профи
 
Аватар для BodiaK
 
Регистрация: 09.09.2016
Ресивер: Openbox X800, Sat-Intehral S-1268 HD
Адрес: Україна
Сообщений: 883
Сказал(а) спасибо: 110
Поблагодарили 1,766 раз(а) в 692 сообщениях
Вес репутации: 14
BodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всем
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от mxserzh Посмотреть сообщение
А зачем мне мотоподвес я с 95 уже наигрался с актуаторами,позиционерами. Стоит три антенны 36* 75*и горыныч и мне хватает.Поставь дополнительное питание и будет тебе счастье. А ресивер на установку.Мотоподвесы не у всех стоят.
Якщо вам не потрібен - то ваша справа, але я звик до нього і відмовлятись не збираюсь. Але мова не про це, а про заявлені можливості ресивера та його неспроможність працювати згідно технічних характеристик. Щось я ніде в характеристиках Orton HD AX-304 не читав про те, що для нормальної роботи з протоколами DiSegC1,2/USALS рекомендовано застосовувати зовнішній БЖ. Повний абсурд!!! А чи не здається вам, що основне завдання вказаного входу зовнішнього живлення робота від акумулятора автомобіля чи іншого автономного джерела у місці, де немає електропостачання, наприклад на пікніку чи на відпочинку. Та й поміняв я його вже на Alphabox X4 і вирішив всі проблеми.
Цитата:
Сообщение от mxserzh Посмотреть сообщение
...А ресивер на установку...
З такою шкалою рівня та якості супутникового сигналу довго будете бігати по клієнтах та в залежності від погодних умов лазити по стінах. Краще вже на око.
BodiaK вне форума   Ответить с цитированием