Показать сообщение отдельно
Старый 09.01.2011, 12:36   #229
SLAVASAM
Модератор
 
Аватар для SLAVASAM
 
Регистрация: 17.07.2007
Ресивер: Дрим 500, Openbox® SX4. U2CВ6
Адрес: Украина
Сообщений: 14,121
Сказал(а) спасибо: 1,033
Поблагодарили 6,000 раз(а) в 2,915 сообщениях
Вес репутации: 57
SLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордитсяSLAVASAM за этого человека можно гордится
По умолчанию

Переможець «Х-Фактор» - Олексій Кузнєцов




Переможцем шоу Х-фактор на телеканалі СТБ став 19-річний Олексій Кузнєцов.

Він отримав приз у два мільйони гривень - рекордну винагороду серед українських телепроектів.

Ім'я переможця стало відомо під час гала-концерту шоу X-Factor 8 січня.

За підсумками глядацького голосування, яке тривало тиждень, Олексій Кузнєцов набрав більше голосів, ніж його конкурентка по проекту - суперфіналістка Марія Рак.

«Спасибі вам за все. Дай вам Бог і низький вам уклін », - сказав переможець шоу Х-фактор Олексій Кузнєцов, наставником якого була суддя Ялинка.

Усі фіналісти проекту Ікс-фактор під час виступу підняли Олексія Кузнєцова на руки.

«Я пишаюся, я щаслива, я вдячна країні за те, що вона в найпотрібніший момент зробила правильний вибір», - додала Ялинка.

«Якщо я виграю 2 мільйони, я витрачу їх ... Гроші втратив - нічого не втратив, здоров'я втратив - половину втратив, а віру втратив - усе втратив», - говорив раніше Олексій Кузнєцов.

Олексій Кузнєцов народився 28 травня 1991 року в Макіївці Донецької області. Студент Донецького музичного училища, факультет академічного співу, спеціальність - вокал.

Олексій Кузнєцов співає вже 10 років, з дитинства - лауреат конкурсів. Він також професійно займався боксом.

Його мрія - поставити батька на ноги і побудувати храм.


Олексій Кузнєцов зі своєю мамою і ведучою Оксаною Марченко







Наймасштабніше вокальне талант-шоу в світі Х-фактор на телеканалі СТБ стартував 4 вересня 2010 року.
Незабаром буде запущений другий сезон шоу.

Шоу Х-фактор стало популярним вже в 26 країнах світу. Його автором є всесвітньо знаменитий британський продюсер Саймон Коуел (Simon Cowell).

За кордоном Х-фактор відкрив багатьох зірок. Після перемоги в шоу альбоми їхніх пісень отримували статус золотих і платинових, а самі виконавці потрапляли в число кращих співаків своїх країн.

П'ятий сезон шоу The X Factor став найуспішнішим телепроектом 21-го століття у Великобританії після британської версії «Талантів» і пройшов із середньою часткою шоу 42%, а фінальний випуск досяг частки 52% (аудиторія 4 +)
__________________
Водку мы пьем для запаха - а дури нам своей хватает!
Любовь приходит, любовь уходит, а выпить хочется всегда.
SLAVASAM вне форума