Тема: SSD диск
Показать сообщение отдельно
Старый 08.06.2023, 11:24   #89
RW011
Супер-Модератор
 
Аватар для RW011
 
Регистрация: 26.09.2011
Ресивер: Toshiba 007
Адрес: Dneprstone
Сообщений: 8,843
Сказал(а) спасибо: 6,904
Поблагодарили 15,623 раз(а) в 6,421 сообщениях
Вес репутации: 60
RW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспорима
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от sergeyss9 Посмотреть сообщение
Рідкісне "Г" , навіть на нових можуть бути повільні сектора , чіпи з перебитим маркуванням .
По бюджетним краще взяти Мікрон / Патріот / А-дата.
Я вже замовив Patriot (360 гр),всеж таки перевірений,в Мене вже один є.Працює відмінно вже більш 1,5 роки.
Ще хочу добавити-ще Є таке "чудо"-SSD,як PNY.У нього свої зайоби,працює добре та доволі швидко як накопичувач,але чумусь не тримає Систему.
Після того як поставиш Windows (ставив 7,10,11),десь після третього-четвертого включення "слітає" загрузчик.Приходиться відновлювати.
Про такі випадки пишуть в ін-те ,бувають і на інших SSD.Причину ніхто не знає.Скоріше за Все (Моя думка),є конфлікт прошивки самого SSD,саме завантажуючій ділянки з завантажувачем Windows .
На SSD Adata ніколи таких "багів" не зустрічав.У Мене їх два,роблять декілька років на відмінно.Встановлені на основному компі і ноуті Lenovo.Patriot-на старенькому Samsung.
__________________
Don't trouble trouble until trouble troubles you
RW011 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: