Показать сообщение отдельно
Старый 01.07.2010, 18:03   #5
Tuflya07
Гуру
 
Аватар для Tuflya07
 
Регистрация: 07.10.2007
Ресивер: Openbox X-800
Сообщений: 10,833
Сказал(а) спасибо: 3,205
Поблагодарили 6,062 раз(а) в 4,701 сообщениях
Вес репутации: 46
Tuflya07 просто великолепная личностьTuflya07 просто великолепная личностьTuflya07 просто великолепная личностьTuflya07 просто великолепная личностьTuflya07 просто великолепная личностьTuflya07 просто великолепная личностьTuflya07 просто великолепная личность
По умолчанию

Львівським абонентам послуги «Воля Преміум ТВ» тепер доступні канали «РТР-Планета» та «Моя Планета»


1 липня. Львів. Компанія ВОЛЯ із 1 липня додає у Львові у цифровий базовий пакет «Україна і світ» два російських канали — інформаційний «РТР-Планета» (частота 442 МГц) та пізнавальний «Моя Планета» (частота 378 МГц).


«РТР-Планета» — це міжнародна версія популярного телеканалу «Россия». Його візитною карткою є «Вести», які можна сміливо назвати головною інформаційною програмою Росії. Важливе місце в мовленні телеканалу посідають публіцистичні програми і ток-шоу. Особливо популярні серед глядачів ігрові та розважальні передачі: «Городок», «Аншлаг», «Сам себе режиссер». Їх знають і дивляться люди різного віку та вподобань.


«Моя Планета» — російський цілодобовий пізнавальний канал про подорожі, науку, історію і людей. Телеканал має в розпорядженні власну виробничу базу, систему професійних закупівель контенту, службу дистрибуції й маркетингу, а також велику бібліотеку програм. Одночасно в експедиції по різних куточках світу роз’їжджаються 12 знімальних груп. 720 годин оригінального телевізійного матеріалу на рік — це у півтора рази більше, ніж у найбільших аналогічних зарубіжних каналів цієї тематики. Понад 150 осіб щодня працюють для того, щоб глядачі дивилися цікаве, пізнавальне і сучасне телебачення.

Промо-перегляд каналу «Моя Планета» у базовому пакеті до 31 липня 2010 року. Далі, з 1 серпня, цей канал буде перенесено до розширеного пакету «Всесвіт».

Для коректного відображення назв нових телеканалів виконайте, будь ласка, їх пошук на відповідній частоті або повністю оновить перелік телеканалів у Вашому ТВ-тюнері. Можна скористатися і такою функцією ТВ-тюнера, як перейменування каналів.


Источник - volia
__________________
Tuflya07 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: