Тема: Eurosky ES-4080 HD
Показать сообщение отдельно
Старый 08.06.2018, 19:08   #90
Peshkov
Новичок
 
Регистрация: 05.02.2012
Ресивер: World-in-Box
Адрес: Табачное
Сообщений: 11
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 5 раз(а) в 5 сообщениях
Вес репутации: 0
Peshkov пока неопределено
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от evo Посмотреть сообщение
Рес нормальний і серед бюджетних з річною підпискою найкращий, але те, що не кожен ресивер підтримує цю функцію - прикрий факт. Про це не тільки я писав в цій темі. Можливо є якась інша причина - ніхто не знає конкретної відповіді. Але, якщо заради підписки, то цей рес ризиковано брати. Як лотерея - вгадавНЕвгадав з робочою підпискою

ПС2. До речі у СатІнтегралів теж спостерігається подібний баг - після перепрошивання чужим дампом (і теж не за кожним разом), бонус не активовується. Треба збивати в заводські і тільки тоді сервер запускається. Але канали потрібно сканувати і розставляти вручну. А з Євроскаєм таке не проходить або є якась інша хитрість, як запустити в ньому бонус.

ПС3. А з перепрошиванням таки є якийсь негаразд. Перший рес я прошив одразу дампом Marjan0506 з посту 42 - бонус пішов одразу. Потім я на цьому ресі досканував канали 36го і зберіг дамп на флешку. Другий рес прошив своїм дампом і почались проблеми з бонусом про які я пишу вище. Що характерно. Після прошивки першого реса Екам показав не 365 днів, а 352. Після прошивки другого реса Екам показує вже 316. Отже існує якась привязка бонуса до дампів.
Если тебя я правильно понял, то Eurosky ES-4080 HD надо прошивать только официальными прошивками.
Или официальная только одна в природе существует?
Или прошивок несколько?
И существует ли официальный форум поддержки Eurosky ES-4080 HD ?
И существует ли официальный сайт ресиверов Eurosky?
(я либо искал не так, либо официального сайта в природе не существует)
Peshkov вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: