Показать сообщение отдельно
Старый 25.07.2017, 18:09   #1768
RW011
Супер-Модератор
 
Аватар для RW011
 
Регистрация: 26.09.2011
Ресивер: Toshiba 007
Адрес: Dneprstone
Сообщений: 8,694
Сказал(а) спасибо: 6,790
Поблагодарили 15,358 раз(а) в 6,291 сообщениях
Вес репутации: 49
RW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущееRW011 обеспечено прекрасное будущее
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kotiaj Посмотреть сообщение
Із схемамою великих проблем немає, є випробуваний в фіат скудо варіант на attiny13 та мосфетами в ключі. Інша справа адекватна переробка і один мінус в єксплуатації : при включеному вениляторі трохи глушить ФМ діапазон радіоприймача (відчувається при слабому сигналові, аналогічно як і при зарядці телефону від прикурювача).
p.s. А фото оригінального справного не можна викласти? Якесь дуже простеньке.
Витравити нову плату не проблема, хотілося б те що вигоріло побачити.
То і є справжнє.

Проробило багат років.Скоріше усього згоріло із-за того,що погано та дуже повільно запускався САМ двигун пічки(примерзли лопасті),внаслідок чого виник великий пусковий ток.
Сам резистор зроблен з 3-х шарів.:
Перший-алюмінева пластина,другий-ізолюючий шар(щось схоже на клей),третій-стрічка з металу(який-не знаю,та мабуть ніхром,чи щось схоже на нього).Так що витравити не вийде.

Тепер по схемах на польовиках.То що буде приймач шуміти,не біда.Можно вирішити шляхом постановки фільтру.Але ціна самого пристрою буде ВАГОМОЮ.
Я тільки недавно переробляв електроніку на АКПП.Купував 2 силових транзистора на 25А з коєф.посилення до 250.Ціна одного 35 гр.(Космодром).Та ще Нова Почта -35 гр.
А на мосфетах вийде ще дорожче.
Треба ще поміркувати.Та якщо побачиш де схему,скинь ссилку.
В Мене є десь з десятка два PNP та NPN Дарлінгтоновських транзисторів,подивлюся,може з них щось можно зробити.(В каскаді до 3-4 шт.).
Ну а то що зробив-нічого не коштує.
RW011 вне форума   Ответить с цитированием