Тема: Tiger F1 HD
Показать сообщение отдельно
Старый 17.07.2018, 12:24   #311
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 870
Сказал(а) спасибо: 503
Поблагодарили 1,157 раз(а) в 501 сообщениях
Вес репутации: 19
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Ivaxua Посмотреть сообщение
Як там остання прошивка...працює шарінг,ловить ві-фі,показує iptv...дайте знати
Ось зранку тестував останню прошивку 3.2. Прошив чистим ПО, закинув список каналів, ключі, активував підписку - 365 днів ОК! Показує клубничку з 13Е і НТВ+ з 36Е. Але канали не всі. КиноТВ, Комедия и Россия 1 +2 так і не відкрились. Весь пакет не перевіряв - думаю що знайдуться ще не робочі канали. По перегляду тверда 4 з плюсом. Спостерігав періодичні підморожування картинки, але на перегляд не впливало. За 2 години перегляду фільма на одному каналі було два затики, які вирішувались перемиканням на сусідній канал.
Жирний мінус - Футболи не відкрива. Я так розумію, що ТайгерКам це свій якийсь сервер відмінний від Функам, джі-шари, екам, ікам і інші ками)
За такі гроші річна підписка доволі не поганий варіант. Кожен рік можна просто купувати цей рес заради підписки - це дешевше, ніж купляти саму підписку на сторонніх серверах. Але якщо потрібні ще Футболи, то за аналогічну ціну перевагу надати ресам Євроскай 4080 або Сатком 4150. Можливо на цих ресах і канали з НТВ+ показують усі. Але є одне АЛЕ. Якщо для Тайгера є чисте ПО, то для Євроская і Саткома я чистого не бачив - тільки чужі дампи. А чисте ПО якраз і потрібне, щоб не спалити підписку собі і того, хто виклав цей дамп.

ві-фі ловить нормально, ютюб працює, iptv показує .
evo на форуме   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо: