Показать сообщение отдельно
Старый 05.12.2019, 22:18   #33
serbaurij5
Профи
 
Регистрация: 22.03.2018
Ресивер: Foros combo; SI-1311; та всі інші
Адрес: Рівненська обл
Сообщений: 668
Сказал(а) спасибо: 226
Поблагодарили 654 раз(а) в 337 сообщениях
Вес репутации: 10
serbaurij5 как роза среди колючекserbaurij5 как роза среди колючекserbaurij5 как роза среди колючек
По умолчанию

Інжектор у мене продавлює десь на 15-17м і ще навіть через сплітер.А в нього 8м і напряму, то тим паче продавить.Я так і не зрозумів, ви живлення в тюнері включали, чи у вас до тюнера приєднаний кабель із блоком живлення на 12в? А тепер дам подказку, бо майже із таким стикався.У мене антена із платою на 5в, я знав, що в тв нема живлення на антену Тому взяв інжектори 4ри шт-для себе і клієнтів.Ні із одним із них тв не запрацював.Я вже думав, що я такий везунчик на брак.Але при спробі вже витягувати інжектор із антенного гнізда, помітив, що сигнал проскочив.Виключив тв із розетки, взяв пінцет і в тв в гнізді центральний вхід стиснув.Виявилось він був більший в діаметрі за вхідний штекер"папа".Після цього всі чотири інжектори запрацювали, а я вже хотів розносити в пух і прах сатмаркет.Пробуйте-можливо вам допоможе.І спробуйте поставити ручну настройку і пошук, ставши на завідомо робочу частоту.Якщо у вас в меню тв, є пошук Двб Т2- якщо ви такого розділу із каналами від 5 до 61 не знайдете, тоді ваш тв без Т2.Удачі.
serbaurij5 вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо: