Тема: TIGER-X100HD AC3
Показать сообщение отдельно
Старый 09.09.2017, 09:26   #3
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 870
Сказал(а) спасибо: 503
Поблагодарили 1,157 раз(а) в 501 сообщениях
Вес репутации: 19
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vladika-55 Посмотреть сообщение
ТИGER-X100. - бюджетный спутниковый HD ресивер с процессором GUOXIN GX6605S, Клон Sat-Integral S-1227 HD HEAVY METAL.
Не зовсім зрозумілий такий підхід Тайгера. Навіщо клонувати те, що вже є? Як на мене, за цей рік користувачі вже наїлись тим різноманіттям бюджетних ХД-ресіверів. Де щось новеньке? Якщо цей Тайгер клон 1227, чому нема IPTV? Процесор GX6605S - так і у Тайгера Ф1 такий же проц. і він навіть дешевше та ще й хоч якесь IPTV має. Якщо ресівер хочуть пропхнути шарою, так краще доплатити всього пару десятків грн і придбати більш надійний Тайгер 4060ХД з 6міс. шарою та ще й карточний. Я вже про Сатком 4160ХД мовчу - там взагалі річна шара.
Надіюсь тільки на одне, що цей ресівер буде більш надійним і без тих глюків, що у Сат Інтегралів 1227 і 1228. Ну і якщо прошивочку допиляют до IPTV (проц дозоляє це зробити).
А взагалі моє особисте побажання тайгерівцям (якщо вони читають тут) -у них пробіл в середній ланці. Якщо вже вони клонували цей ресівер на зразок 1227го, то пора б уже клонувати щось на зразок 1226го або U2C A1ternativa PRO. Думаю ресівер з ЛАНом і більш розширеними WEB-сервісами користувався б не меншою популярністю

Последний раз редактировалось evo; 09.09.2017 в 09:47.
evo вне форума   Ответить с цитированием