Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2023, 10:44   #3
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 305
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 416 раз(а) в 156 сообщениях
Вес репутации: 10
блукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючек
По умолчанию

ну якщо тільки у тому причина що при денному освітленні зображення не яскраве, чорний не такий чорний але і тут наука рухається вперед і є потужні світлодіоди підсвітки яскравістю більше 250 то вже доволі добре. Що цікаво у ньому, якщо є зал чи двір де можна розтягнути екран та гостям показати кіно то світло не проблема вимкнути а на дворі дочекатись вечора. Але і тут є нюанси, я перелопатив інтернет магазини і ттх проекторів. Мене цікавить не самсунг за 700 баксів хоча це вже вещь, але по бюджету вибираю андроїд зі смарт тв, хоча якщо є приставка то можна здешевити і взяти без ос але з кращими характеристиками підсвітки. Так от, хочу андроїд вище 9 версії, 2 гіга оперативки не менше, проц не слабкий rk 3318 а щось потужніше. Таких мало в бюджеті 200 баксів але можна знайти. Якщо стаціонарно то можна брати без ос і втулити потужну приставку, так може буде і краще бо потужні приставки не так дорого як потужна ос в проекторі.
Якщо проектор переносний там на природу и надвір то краще все у одному.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: