Показать сообщение отдельно
Старый 08.12.2023, 16:39   #68
RW011
Супер-Модератор
 
Аватар для RW011
 
Регистрация: 26.09.2011
Ресивер: Toshiba 007
Адрес: Dneprstone
Сообщений: 8,846
Сказал(а) спасибо: 6,908
Поблагодарили 15,630 раз(а) в 6,423 сообщениях
Вес репутации: 61
RW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспорима
По умолчанию

Відключення розділу Мобільний кабінет у додатку Мій Київстар (вирішене питання).

Нещодавно моб.оператор Київстар у своєму додатку Мій Київстар ліквідував розділ Приват до комп'ютерів.При налаштуванні та спроби зайти у Приватний кабінет відбивається надпис-"Кабінет переїхав у додаток Мій Київстар — все те ж саме, тільки зручніше."

То ж тепер подивитися свій рахунок та інше на комп'ютері немає можливості.

Зв'язався з розробниками сайту з метою розізнати причини.Вони відповіли , що тепер буде тільки версія до смартфонів.
Питання було вирішено шляхом завантаження на ПК емулятора Андроіду.Далі через магазин AppStore був встановлений додаток Мій Київстар ,проведена наладка та регістрація.Тепер доступ повний до всіх мобільних пристріїв.

За допомогою цього емулятора тепер можна користуватися ще й іншими додатками для смартфонів.
Комп'ютер перетворюється в такий собі ПсевдоАндроїд.
Изображения
Тип файлаИмя файла Размер файлаЗагрузок
Тип файла: jpg Screenshot_1.jpg 53.7 Кб 10
:: Заметка ::
Скачал? - нажми "Спасибо"

__________________
Don't trouble trouble until trouble troubles you
RW011 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: