Показать сообщение отдельно
Старый 04.12.2019, 15:00   #1037
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 870
Сказал(а) спасибо: 503
Поблагодарили 1,157 раз(а) в 501 сообщениях
Вес репутации: 19
evo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человекevo очень-очень хороший человек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от korpahec Посмотреть сообщение
Доброго дня!
Чи вже хтось мав включення віасат, екстру , мене народ просто питає ,чи буду включати, я говорю їм що недуже, хотівби, авони так ми твої роки клієнти, чому ти нас відшиваєш , проблема друзі, з однієї сторони будуть обіжатись, вони мені говорять, тиж некируєш владою, ти тут непричом ами привикли до телевізора.
Таке вчора мав мав насел,і бо була вмене установка антени!!!
Не розумію в чому проблема? Хіба вам зайва копійка не завадить чи ви платне безкоштовно встановлюєте? Є можливість заробити, то чому і ні. А бажання клієнта це закон - знаєте і умієте, то чому б не піти назустріч клієнту і задовольнити його забаганки, заробивши при цьому. Єдиний нюанс, який, я впевнений, шкребе вашу душу - обумовлюйте з клієнтом вашу відповідальність за платне телебачення. А точніше - оголошуйте, що ви даєте гарантію тільки на підключення. За все інше (оплата, як воно буде працювати, глюки, баги, підвищення ціни абонплати, відключення і рокіровка каналів) одразу попереджайте, що ви за ці форс-мажори не відповідаєте. З претензіями хай дзвонят на 759. От іще цікавий момент з яким я ще не стикався - працездатність ресівера на протязі гарантійного сроку. Якщо ви замовляєте бокс з магазину, то якби за цю гарантію ви берете відповідальність і вам тоді заморачуватись. В ідеалі, якщо клієнт сам замовив з Екстри чи Віасату бокс, то йому й мучатись з ним, якщо щось станеться. Але ж в цьому випадку ваш заробіток буде менший.
evo вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: