Показать сообщение отдельно
Старый 25.10.2019, 10:40   #303
RW011
Супер-Модератор
 
Аватар для RW011
 
Регистрация: 26.09.2011
Ресивер: Toshiba 007
Адрес: Dneprstone
Сообщений: 8,745
Сказал(а) спасибо: 6,795
Поблагодарили 15,437 раз(а) в 6,336 сообщениях
Вес репутации: 53
RW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспоримаRW011 репутация неоспорима
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от BodiaK Посмотреть сообщение
RW011! Для чого все так ускладнювати? Та й не на кожній клавіатурі існує клавіша R. Чи не простіше зайти через "Мій компютер"- "Перегляд вмісту системи"- "Обладнання"- "Диспетчер пристроїв" і далі по тексту після завантаження відповідного файлу драйвера на свій комп'ютер. Варіант через панель управління теж приймається. Просто деякі "користувачі" навіть не знають про існування командного рядка, а про специфічні команди ніколи і не чули.
P.S. Та й існують спеціальні програми для автоматичного оновлення драйверів, хоча особисто ними не користуюсь з відомих вам причин.
Богдан.Доброго дня.Я це все знаю,але зустрічаются пристрої невідомих виробників,до яких не підходять стандартні драйвери(Слава богу,зараз поменшало).Тоді і треба "підбирати" таким методом,як Я описував.
А Програми для оновлення драйверів-це повне г....но.Такого можуть "обновити",що побачеш потім "синій екран смерті".Десь так.
__________________
Don't trouble trouble until trouble troubles you
RW011 вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: