Показать сообщение отдельно
Старый 11.05.2019, 09:37   #52
zubr26
Новичок
 
Регистрация: 06.06.2010
Ресивер: 4100
Адрес: украина
Сообщений: 21
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 154 раз(а) в 23 сообщениях
Вес репутации: 0
zubr26 пока неопределено
По умолчанию

Для цього є форуми, де такі як ви порадите і поясните іншим про роботу ресівера. І до речі, як річний бонус працює? Бо те, що він є це одне, а як він працює - то це інше. Чи багато каналів він НЕ відкрива в НТВ+? Бо буде, як з GI HD Slim - половину каналів не відкривав, то гріш ціна такому бонусу, хоч і на рік [/QUOTE]

Я згідний допомагати людям на форумі, але я ніколи на форумі не буду одобрювати відповіді, які можуть образити звичайного користувача. Я не купляв цього тюнера для власного користування, а юзаю його, щоб визначити його доцільність продажу клієнтам (саме звичайним користувачам), яким не раз потрібно 20 хвилин по телефону пояснювати як в їхньому телевізорі переключити режим подачі відеосигналу, але я не порівнюю їх навіть в такому випадку з тормозами, бо вважаю це неповагою до інших. На рахунок шари ви самі відповіли правильно - не можна за тиждень чи два, чи місяць після появи тюнера, радити його для перегляду шари. Радити можна те, що перевірено мінімум одним роком або більше. Потрібно дивитися на оновлення софтових прошивок ітд. Візміть бюджетний 1218 і дивіться стабільно нтв пів року. Взагалі на рахунок Сат-Інтеграл мені подобається, що в них є постійні оновлення прошивок і тому я надіюсь, що і з цими новинками вони будуть вдосконалювати всі певні недоліки.
Поки що з деякими каналами платними є певні затики.
zubr26 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: