Показать сообщение отдельно
Старый 30.07.2017, 02:20   #7326
BodiaK
Профи
 
Аватар для BodiaK
 
Регистрация: 09.09.2016
Ресивер: Openbox X800, Sat-Intehral S-1268 HD
Адрес: Україна
Сообщений: 884
Сказал(а) спасибо: 110
Поблагодарили 1,770 раз(а) в 693 сообщениях
Вес репутации: 15
BodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личностьBodiaK просто великолепная личность
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от RW011 Посмотреть сообщение
Ще є хтось,хто користуєтся SD-ресиверами?
Потрібно бути повним жебраком у НАШ час,щоб мати ЦЕ добро.
А Я рахував,що МИ вже в Європі....а воно ось як.Дивно,дивно.
RW011! Не всі такі оліх..ї як ви. Ніколи не думав, що ваші амбіції вище від вашого професіоналізму. Особисто я ніколи не жебракував, а завжди користувався лише тим, що сам заробив. Якщо і ви тітку шуру, якою ви думаю користуєтесь, теж вважаєте подачкою від багатих - тоді хто ви? Невже ЖЕБРАК? Невже, коли у мережі викладені ключі у вільному доступі і ви ними скористалися для себе особисто - жебрацтво чи, не дай Бог злочин? То як тоді кваліфікувати цю ж тітку шуру? Не думаю, коли на дорозі лежить, хоча би 100 гриваків, ви їх проігноруєте і не піднімете! НЕ ВІРЮ(Станіславський-аби не винкло зайвих запитань) за класиком. А ми поки що не в Европі, а лише на стежині в цю сторону, яка у будь-яку хвилину може закінчитись у хащах тайги. Ви цього хочете???!!!
P.S. А от цим, як ви кажете "добром" ще більша половина країни користується? Може не вірите??? А дарма!!! І ваше Я тут не аргумент.
BodiaK вне форума