Показать сообщение отдельно
Старый 03.02.2017, 00:38   #2358
Biz
Пользователь
 
Регистрация: 31.10.2016
Ресивер: jeferson x-103, globo4100c,Amiko HD Impulse, Opticum SLOTH classic
Адрес: Лубни
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 91
Поблагодарили 82 раз(а) в 30 сообщениях
Вес репутации: 8
Biz пока неопределено
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Biz Посмотреть сообщение
Здравствуйте . Таке питання зламався тюнер техносат 4050с. На блокові живлення вистрилив запобіжник (блок живлення smps888 ver1.3). При огляді виявив зламаними два діода D2 i D4. Після заміни цих 3 деталей включив живлення і запобіжник знову вилетів. При більш кращому огляді виявив що між двома ножками ШИМ (5М02659R) був розряд (та що незадіяна і та що зліва від неї) Я думаю що мабуть шим зламалася. Питання куплять треба таку саму чи можна якусь аналогічну. Якщо можна аналогічну, то будь-ласка підкажіть яку.
Найшов на ринкові таку саму ШИМ (5M02659R) але виявилося що в платі китайці впаяли іншу ШИМ з цим маркуванням. На іншому форумі найшов як її правильно розпаяти (1,6,7,8 на місце 5 лапи, 2 на місце 8, 3 на 2, 4 на 3). Але при повному підключенні ( БП до материнки) дисплей тюнера почав блимати а сам тюнер незапустився, Напруги на виході з БП були занижені і пригали. Після відключення від мережі і повторного включення тюнер запустився нормально. Потім я підключив його до телевізора з антеною і знову дисплей мигав і незапускався. При повторному відключенні і включенні тюнер запустився і працює нормально. Я не міняв мережевного конденсатора. Що ще може з ним бути?
Biz на форуме   Ответить с цитированием