Показать сообщение отдельно
Старый 08.01.2023, 05:24   #21
knyazev
Местный
 
Регистрация: 17.08.2013
Ресивер: sat integral 1311 HD COMBO
Сообщений: 111
Сказал(а) спасибо: 122
Поблагодарили 443 раз(а) в 100 сообщениях
Вес репутации: 11
knyazev пока неопределено
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от duman Посмотреть сообщение
А це хіба не мінімальні:
**У зв’язку з цим, компанія Viasat розробила пропозицію для абонентів XtraTV, щоб всі бажаючі могли продовжувати дивитися супутникове телебачення, адже інформаційна обізнаність, доступ до українських національних каналів та до розважального і фільмового контенту зараз має надзвичайно важливе значення.
Так, обравши тарифний пакет до смаку, та сплативши абонплату Viasat за жовтень 2022, Ви погоджуєтесь стати абонентом Viasat, і отримуєте безкоштовний перегляд обраного тарифного пакету впродовж Серпня і Вересня 2022 року, за рахунок вже сплаченої абонентної плати Xtra TV.

Здійснити перехід та стати абонентом Viasat легко і швидко, адже Viasat надає технічні консультації з перенлаштування супутникових приймачів Strong SRT 7600, а у разі наявності у Вас тюнеру 7602 надає нові супутникові приймачі за 1грн.**
Ви я бачу житель міста і не знаете шо в селах робиться я якшо скажу шо тюнер за 1гр підуть і вже ніколи не прийдуть скажуть кидонуть рішив треба так прийшли з тюнером зроби те шо просять і не імпровізіруй щас були просьби піделючить 7601 до віасат от я і підняв тему 7601 бо їх багато
knyazev вне форума   Ответить с цитированием