Показать сообщение отдельно
Старый 19.02.2013, 17:39   #173
Cotea
За справедливость!
 
Аватар для Cotea
 
Регистрация: 31.05.2009
Ресивер: Orton HD X403p
Адрес: Молдова, Окница.
Сообщений: 5,498
Сказал(а) спасибо: 5,689
Поблагодарили 4,987 раз(а) в 2,593 сообщениях
Вес репутации: 34
Cotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личностьCotea просто великолепная личность
По умолчанию Ірина Іонова забирає на «Інтер» частину своєї команди

Керівник одного з творчих об'єднань каналу «1 +1» Ірина Іонова планує після призначення креативним продюсером «Інтер» забрати частину своєї команди. Про це пише «Дуся».

За словами пані Іонової, вона працюватиме креативним продюсером «Голосу країни-3» до завершення проекту, а після цього залишить «1+1».

«Це не секрет. Я забираю частину своєї команди - це частина нашої домовленості з Олександром Ткаченком, якому я дуже вдячна за компроміс, - бо це рідний мені проект, і мені було б важко, якби я зараз все кинула, тільки почавши. І я дуже вдячна Ганні Безлюдній за те, що і вона пішла на цей компроміс - для неї він більш складний. Тому що позиція моя на «Інтері» надто відповідальна, і всі формальності, з нею пов'язані, звичайно, накладають на Ганну Віталіївну набагато більше складнощів - враховуючи те, що я продовжую працювати на "1 +1"», - сказала Ірина Іонова.

Відповідно до домовленості з генеральним директором «1+1» Олександром Ткаченком пані Іонова забере із собою на «Інтер» ту частину команди, з якою вона колись прийшла.

Нагадаємо, Ірина Іонова призначена креативним продюсером «Інтера» на позачергових зборах акціонерів телеканалу, що відбулися 14 лютого.

Источник: Телекритика
__________________
Cotea вне форума  
Пользователь сказал cпасибо: