Показать сообщение отдельно
Старый 01.08.2019, 10:35   #11
BodiaK
Профи
 
Аватар для BodiaK
 
Регистрация: 09.09.2016
Ресивер: Openbox X800, Sat-Intehral S-1268 HD
Адрес: Україна
Сообщений: 883
Сказал(а) спасибо: 110
Поблагодарили 1,766 раз(а) в 692 сообщениях
Вес репутации: 14
BodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всем
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kreshnot Посмотреть сообщение
...немного лучше по приёму uClan T2 SE internet...
Пробували мені втулити цей "шедевр" технічного думки(хотів поставити матері) - на другий день відніс назад реалізатору. Прийом ніякий, перемикання каналів таке, що заснути можна... Коротше взяв no name з назвою BEKO DVBT777 - всі канали запрацювали нормально, картинка і звук в нормі, перемикання каналів швидке, нагрів практично відсутній. Працює вже десь із рік. Правда кнопки пульта трішки тугуваті. А так мати задоволена.
Цитата:
Сообщение от kreshnot Посмотреть сообщение
...LOCUS T2, Lorton T2-19, Т2 Lion-Sat 03, Т2 Q-Sat Q-125,SATCOM T501-505-530- за эти не знаю,в ремонте не было
За логікою, якщо в ремонті не було, значить або ніхто не купує, або зроблені якісно.
P.S. Недавно ремонтував Lorton T2-18, перевірив роботу на цій же антені, що і BEKO DVBT777 - прийом сигналу нікудишній картинка зривається, відповідно не всі канали скануються, хоча польські мультиплекси із сильним сигналом скануються та працюють нормально. Отже звідси і висновок - для стабільної роботи цього ресивера( Lorton T2-18) потрібен сигнал відповідної потужності, у районах зі слабким сигналом я би не рекомендував. Але це лише моя думка.
BodiaK вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: