Показать сообщение отдельно
Старый 29.06.2019, 07:29   #3
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 305
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 416 раз(а) в 156 сообщениях
Вес репутации: 10
блукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючек
По умолчанию

Не у тому справа портвейн чи три топора, мені важливо думка профі які то залізо розуміють і можуть по параметрам знайти аналоги, аналоги мають бути. Китайці не роблять тисячу тюнерів і тисячу різних схемотехник на них, вони люблять копіювати. На одному з форумів мені підказали глянути у строну Romsat TR-2018HD там проц схожий Mstar MSD7T01 але нема ютуб нажаль і сам рес тормознутий. Я готовий терпіти аби він витягував сигнал, але я не знаю чи там подібний вхідний тракт до 777 чи взагалі не те. Буду копати далі сам якщо нема знавців заліза.
п.с. це дуже важливо тому що люди понакупили г..на яке взагалі навіть на добрі антени не ловить проте має купу для села непотрібних сервісів коли людям важливо приймати не шість каналів а 32, тому треба визначити хоча би кілька моделей які працюють з сигналом як ці портвейні 777 і за якої схемотехніки. Мені це г..но тепер викидати нах та треба заміняти на нормальні.
блукач вне форума   Ответить с цитированием