Показать сообщение отдельно
Старый 12.09.2018, 21:35   #42
BodiaK
Профи
 
Аватар для BodiaK
 
Регистрация: 09.09.2016
Ресивер: Openbox X800, Sat-Intehral S-1268 HD
Адрес: Україна
Сообщений: 883
Сказал(а) спасибо: 110
Поблагодарили 1,766 раз(а) в 692 сообщениях
Вес репутации: 14
BodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всемBodiaK это имя известно всем
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от RW011 Посмотреть сообщение
...Не хочется "угробить",пока работает нормально.
Ніколи не радив би нікому користуватись цією опцією. Просто логічно подумайте - невеликий збій чи розрив звязку з і-нетом? Про результат, думаю, здогадуєтесь. Єдине, я чим можна згодитись, це оновлення ключів чи списку каналів(хоча і зі списком можуть виникнути проблеми, але вони на 90% вирішуються відновлювальною прошивкою). Це я про оновлення через цю опцію. Але найкращий варіант - надійна прошивка, свої відредаговані та збережені списки та softcam. До речі, у ресивері існує функція резервного копіювання свого списку каналів: Меню-Редактор каналів-Список каналів користувача-Збереження- ОК... ну і далі за підказками ресивера. Ну дуже корисна функція, але після нової прошивки збережені канали, звісно, затираються і тому перед перепрогамуванням всі свої надбання(списки каналів та softcam) небхідно зберегти у надійному місці(флеш-накопичувачі). Але це, думаю, Вам відомо. Якось так!
Цитата:
Сообщение от RW011 Посмотреть сообщение
...А вот ДА как-то стрёмно подтвердить...
То й не робіть цього, дайте волю любителям експериментів!
BodiaK вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: