Показать сообщение отдельно
Старый 07.12.2023, 00:58   #19
kotiaj
Гуру
 
Регистрация: 27.04.2007
Ресивер: відсутні
Адрес: rv.ua
Сообщений: 2,272
Сказал(а) спасибо: 1,710
Поблагодарили 2,655 раз(а) в 1,381 сообщениях
Вес репутации: 33
kotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Givizhop Посмотреть сообщение
... Але я впевнений, тому що я не раз практикував перепрошивку...
На мій погляд, це трохи занадто самовпевнена бравада. Можна 100 раз успішно перешити, а на 101-й нарватись на грубість, і досвід тих попередніх перепрошивок нічим не допоможе. Імхо, швидше підійшла б фраза: "я впевнений що ні в чому не впевнений".
Цитата:
Сообщение от Givizhop Посмотреть сообщение
... Звісно ж це дуже ризикована робота, тому що не всі виробники ресиверів мають свій сайт...
І зовсім не в сайтах справа, навіть більше, без них можна запросто обійтися. Вистачає інших, більш корисних ресурсів, а основний з них - власна база напрацювань. Щоб не сісти в калюжу, завжди існувало правило (яке дуже часто ігнорують): перед тим як щось шити - збережи рідну прошивку. Якщо знаєте що робите, знаєте як і маєте чим виправити помилку, то й ризику практично немає ніякого і тоді вже можна сказати: "я впевнений".
kotiaj вне форума   Ответить с цитированием