Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2023, 14:23   #359
lidersm
Профи
 
Аватар для lidersm
 
Регистрация: 15.10.2015
Ресивер: Orton 4100c, Arrox Free Tiger, Star Track 550D, U2C S+ Maxi, Amico ALIEN 8900 Enigma, OpenBox X820i
Адрес: Sumy Ukraine
Сообщений: 591
Сказал(а) спасибо: 1,206
Поблагодарили 991 раз(а) в 411 сообщениях
Вес репутации: 12
lidersm как роза среди колючекlidersm как роза среди колючекlidersm как роза среди колючек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kotiaj Посмотреть сообщение
Швидше за все, працювати не буде по причині того, що напруга на USB порт комутується процесором вже після старту девайсу, а для його старту потрібна напруга живлення на штатному вхідному роз'ємі живлення і з USB роз'єму вона туди потрапити не може аж ніяк.
Якщо подивитися на більшість схем Т2 приймачів, 5В поступає практично напряму з БЖ внутрішнього або зовнішнього. Тому у штатному або дежурці 5В є в наявності як в USB так HDMI роз'ємах. Сам заряджаю СМАРТ годинник з USB Т2 приймача, котрий знаходиться у дежурці. Тому, я думаю, що подати живлення можна через USB і якщо дозволить товщина доріжок, ЯКОСЬ воно все ж таки робити буде, хоч порушиться робота усіх мережевих фільтрів. Тому це на є правильно.

П.С. Хочу сказати про хибну практику підключення 12В замість 5В. Те що вийдуть з ладу Dc-dc перетворювачі, в котрих при пробої можуть бути уражені основні елементи приймача (процесор/ОЗУ/демодулятор/ВЧ приймач), приймач, може так статися, буде підключеним до ТВ по HDMI, до зовнішнього HDD по USB, WiFi адаптера, тощо. Я хотів сказати, що не слід забувати про периферію, яка може буди ввімкнута до приймача та може бути уражена тими 12В, котрі просто "підтикнули" замість 5В.
lidersm вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: