Показать сообщение отдельно
Старый 27.11.2023, 18:56   #42
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 875
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,163 раз(а) в 505 сообщениях
Вес репутации: 20
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от finbush Посмотреть сообщение
@Styc

Не знаю, возможно уже устарело, у меня в месте загороженом высотками и на польку очень хорошо себя показал satcom t530. Как вообще эти Саткомы сейчас? Как и все остальное?
Я теж перебирав різні т2. Якось зупинився якийсь час на World Vision. Ну теж там були різні нюанси і брачок заводський попадався. Як на мене, то вони дійсно всі однакові по залізу. Тому мені в пріоритеті функціонал. Залізний корпус, усі кнопки на морді, можливість підключення зовнішнього БЖ, зручний не дубовий пульт. А також повноцінний 3RCA (а не пальчиковий в який не кожен кабель підходить по контактам). Ну вибачте, ще є у нас народ кінескопи дивиться То якось по усим цим критеріям дійшов до Сатком 570. Проц у нього більш сучасний, ніж у 510го і приймає H.265 / HEVC. Хоча зараз цей формат поки що не потрібний, але картинка трохи краща. В цьому році їх беру, то поки що наче все добре. Але ж потрібен ще час, рік-два експлуатації, щоб показало їхню роботоздатність. По крайній мірі супутникові тюнера Сатком мені дуже подобались. У деяких клієнтів ще до цього часу працюють Сатком 4060ХД, які я встановлював десь років 8 тому.
evo вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: