Показать сообщение отдельно
Старый 02.11.2023, 17:01   #336
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 309
Сказал(а) спасибо: 326
Поблагодарили 426 раз(а) в 159 сообщениях
Вес репутации: 9
блукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от korpahec Посмотреть сообщение
Добрий день
В мене не дорогий Romsat зі смартом працює 5 рік раз міняв ленту світодіодну і працює надалі, ну це хто який хоче собі по грошам дивитись треба.
якщо до 32 дюймів то заміна підсвітки від 1500 до 2000 як де, а це вже не бюджет особливо старцям. Про самсунги та лижи взагалі мовчу там ціни ще більші. Я старим купив TCL ще нема 5 років а вже два рази за заміну влетіли по 1600 грн. Майстерня завалена відносно новими телевізорами під стелю ремонтом підсвітки і там і круті дорогі апарати і дешевий китай. Брав сусідам старі шарпи та тошиби з панасоніками на люмках в підсвітці, вже брали секонд з Європи і тут вже років по декілька стоять і працюють. Один Funai трохи яскравість зменшилась хоча кольори супер, так йому років а років, там порта hdmi нема тільки аналогові тюльпани. Ну підсіли лампи, я би і на лампи замінив а не на led стрічку. Моя б воля я усі свої з ледів на лампи перевів та городити модуль живлення не хочеться.
блукач вне форума   Ответить с цитированием