Показать сообщение отдельно
Старый 15.10.2023, 19:54   #12
kotiaj
Гуру
 
Регистрация: 27.04.2007
Ресивер: відсутні
Адрес: rv.ua
Сообщений: 2,279
Сказал(а) спасибо: 1,726
Поблагодарили 2,676 раз(а) в 1,389 сообщениях
Вес репутации: 35
kotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от электрик21 Посмотреть сообщение
...Задача. 1.Выключено- 2.два тэна последовательно-3.два паралельно. 3 положения.
Нагрузка на один тэн 1-1.2 квт. Что можно еще применить кроме таких?
Якби дуже було б необхідно, я б звернув увагу на мікроконтроллерне управління. Самий компактний та найдешевший варіант: якийсь простенький мікроконтроллер AVR та симістори для комутації. Загвоздка тільки знайти людину, яка напише програмку. Хоча для спеціаліста це задача на 5хв. Якщо за 15 хв., то можна ще й прикрутити якийсь семисегментний індикатор, енкодер і т.п. для красоти та зручності.
Є форуми, де можна сформулювати це простеньке тех.завдання і я думаю що там не відмовлять. Але для початку треба намалювати схему.
P.S. можливо й сюди заглядають люди, які розуміються на написанні програм для мікроконтроллерів. Я навіть впевнений що такі тут були, але на даний момент людям не до цього.
kotiaj на форуме   Ответить с цитированием