Тема: SSD диск
Показать сообщение отдельно
Старый 07.04.2023, 12:48   #77
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 874
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,162 раз(а) в 504 сообщениях
Вес репутации: 19
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от RW011 Посмотреть сообщение
Питання перше-Підтримує ТВ ці накопичувачи( HDD),чи ні.Наприклад В мене ТВ Самсунг 2013 р.(звичайний) дуже погано підтримує флешку з інтерфейсом USB3.Флеш з USB2 -без проблем. А Смарт-Самсунг 2014 р. бере і USB2 і USB3.
В Мене був зовнішній накопичувач (Твердотілий)SSD від компанії Kingston на 1 Тб,Брав ще коли вони тільки з'явились у продажу.
Проробив недовго,десь 2 роки (гарантія була на 1 рік),"накрився" контроллер,нічого зробити з ним більше не зміг.З тієї пори до них відношусь з недовірою.Краще взяти декілька флешек на 32-64 Гб.То хоть не буде скорботно,якщо щось трапиться.
А для ПК -Тут на Мій погляд краще за всі-ADATA.
Брав різні Patriot-120GB,PNY CS900 240Gb, GIGABYTE 120GB,але ADATA по швидкісті зарекомендував Себе найкраще.На 2 місці-
Patriot,GIGABYTE.
PNY-повне г.....Три рази з нього "слітала" ОС.Тепер використовується для архівів.Як системник-Щось у нього не так
Отже, ризиковано... Ну добре. Тоді питання не по темі. То можливо буде більш надійно створити цей фотоальбом десь у хмарному сховищі? Типу Google Drive чи Dropbox. Розумію, що для безкоштовного зберігання у них місткість для файлів обмежена, але ж можна розкидати під різні акаунти і на різних ресурсах.
evo вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: