Показать сообщение отдельно
Старый 18.02.2023, 01:52   #76
kotiaj
Гуру
 
Регистрация: 27.04.2007
Ресивер: відсутні
Адрес: rv.ua
Сообщений: 2,282
Сказал(а) спасибо: 1,735
Поблагодарили 2,682 раз(а) в 1,392 сообщениях
Вес репутации: 35
kotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордитсяkotiaj за этого человека можно гордится
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kotiaj Посмотреть сообщение
Ще, як варіант, "цикати" може шимка при недостатньому її живленні...
Реально, чого тільки о другій ночі не напишеш, тільки зараз звернув увагу. Звичайно що цикає не сама шимка, а трансформатор. Але це цикання не обходиться без участі шимки (вона тр-ром управляє, а він цикає). Я це мав на увазі. Причому, швидше за все сама "шимка" робоча (хоча якщо вже все перевірено, то можна підставити іншу, робочу), та й трансформатор швидше за все нормальний. Я б не поставив більше 1% на несправність трансформатора. Причина в іншому. Моя версія гадалки: або не вистачає живлення для роботи мікросхеми, або спрацьовує по якійсь причині захист (спроба запуску-генерація обривається, тр-р цикає і так до безкінечності, поки хтось не відремонтує).
kotiaj вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: