"Бої будуть найгарячішими": Буданов заговорив про великий контрнаступ ЗСУ і висловився про майбутнє pосії
Начальник Головного управління розвідки України Кирило Буданов розповів про великий контрнаступ Збройних сил України у березні 2023 року. Найгарячішими бої будуть у березні.
Про це він розповів в інтерв'ю ABC News. Завершиться цей контрнаступ, за його словами, звільненням усієї території України в межах кордонів 1991 року.
"Це звільнення територій і завдавання остаточної поразки російській федерації. Це буде відбуватися по всій Україні, від Криму до Донбасу. Наша мета, і ми її досягнемо, – це повернення до кордонів 1991 року, які визнані всіма суб'єктами міжнародного права", – сказав Буданов.
Щодо майбутнього росії, то Буданов сказав, що є кілька сценаріїв, але всім має бути зрозуміло одне: не варто боятися трансформації росії, тому що це піде тільки на користь усьому світу.
"росія більше не є військовою загрозою для світу, це просто казка. Режим путіна став посміховиськом для всіх. Діяльність російських військ практично зводиться до захисту тимчасово окупованих ними територій, але це ненадовго", – пояснив начальник гур мо.
За словами Буданова, єдиною проблемою, яка залишається, є ядерний арсенал pосії і неконтрольований режим, який призведе до того, що весь світ усвідомить необхідність денуклеаризації росії або принаймні міжнародного контролю над її ядерним арсеналом.
"Країна-терорист, яка махає ядерною битою і погрожує всім, не є режимом, який має етичне чи політичне право контролювати зброю масового знищення", – заявив Буданов.
Нагадаємо, Кирило Буданов також розповів про величезні втрати російських окупантів у боях за Бахмут, що на Донеччині. За його словами, сотні тіл загарбників гниють у відкритому полі.
Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що російські окупаційні війська зазнають шалених втрат поблизу Бахмута на Донеччині. Водночас протести в Росії неможливі, оскільки понад 70% росіян підтримують війну проти України.