Показать сообщение отдельно
Старый 02.10.2022, 09:28   #263
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 305
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 416 раз(а) в 156 сообщениях
Вес репутации: 10
блукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючек
По умолчанию

Ну є такі конторки під назвою "деніка" чи "навігатор" інтернет магазини ну але там репутація так собі, чув що присилають биті матриці навіть. Якщо брати в неті то не у контор типу роги та копита а щось на кшталт жжук, розетка, ктс, фокстрот і до речі у розетці треба дивитись товар суто від розетки а не сторонніх бариг бо не буде і чеку і гарантійки.
Якщо хочеш новий, піди у маркет у своєму місті, подивись, помацай, най включать перевір на биті пікселі на картинку, бажано аби включали канали а не 8к статику. Витребуй усі документи, чеки, гарантійку і бери бажано апарат у якого сервісцент поближче до тебе аби не пересилати десь на Київ з Шепетівки на випадок гарантійного ремонту))) бо це теж гроші.
Скажу одну шляпу, був у одного я дядька який на радощах купив самсунг новенький в інтернет говномагазині, дзвонить мені і просить встановити додатки на самсунг, я думаю які там додатки на самсунгівську оперційку встановиш, ніякі по суті але піду, візьму хоч на пляшку за виклик.
Приходжу, він забрав його з пошти другий раз по перший прийшов битий, радий скаче до потолка, коробка самсунг, телік самсунг один в один, а смарт тв андроїд((( я охренів, кажу чоловіче де документи, а він тикає китайську партянку на китайській мові..... я кажу це підробка, а він мені, ні це самсунг, фірма казала що знижка є, телевізори самі сучасні, став додатки. Ну я на відро понакидав додатків та взяв свої гроші з миром пішов. Тому брате, можеш в магазині взяти і філіпс за ці гроші не біда що не самсунг якщо коштів обмаль, навіть не смарт бо у самсунгах нема андроїда а той смарт тільки головняк а докупиш приставку. Або той же філіпс чи сяомі але зі андроїд смартом, бо на штатні смарти ти не встановиш ліві додатки без перепрошивок і танців з бубнами. Шукай якщо смарт то 4 ядерний проц, хоча б 2-3 гіга оперативки і андроїд смарт. Або бери монітор і приставку наприклад х96 max plus/ або ugos і буде супер.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: