Показать сообщение отдельно
Старый 19.03.2022, 22:18   #25
duman
Гуру
 
Регистрация: 07.05.2011
Ресивер: 4100c
Адрес: украина львовская
Сообщений: 1,055
Сказал(а) спасибо: 1,163
Поблагодарили 1,442 раз(а) в 663 сообщениях
Вес репутации: 21
duman луч света в тёмном царствеduman луч света в тёмном царствеduman луч света в тёмном царствеduman луч света в тёмном царствеduman луч света в тёмном царствеduman луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от arnn Посмотреть сообщение
Я не знаю для чого була прошивка, і як це працює, але це факт. Цікаво що в той час прочитав, що показник "Якість" сигналу може різнитися в різних тюнерів, тобто це не усталений показник. Але не знав що настільки.
Тим більше тюнер один, а прошивки різні. Вот на сіріусі показники Рівень-Якість недавно була 62%-60%, а на хотбирді - 63%-50%, і якість як раніше на 90%-80%.
На попередній прошивці при показнику 50% картинки взагалі вже не було.
Тому тут проблема що рівень у відсотках цих показників некоректно працює..
Некоректно пишете Ви.Потрібно викласти ці параметри по транспондерах супутників а не по супутниках *вообще*...
Амос : 11140 і 11175, Сіріус : 12073,12130,Хотбірд: 11034,12597МГц -
сигнал\якість на кожному хоча би.А то : *бо ті транспондери які погано швидше показували, з деякими помарками, тепер те саме. А ті що постійно нормально показували, і тепер показують нормально.*Які?Тут є толковий форумчанин який відписує таким як Ви :на форумі екстрасенсів немає! Ви читайте далі форум і зрозумієте що ці параметри вимірюються *попугаями*, бо це відносні величини в кожної марки тюнерів а не реальні.Для Вашої марки я привів їх нормальні величини.Продовжуйте робити *допрос с пристрастием* не розуміючи суті проблеми і шляхів її вирішення описаних на форумі і рекомендованих Вам!Творчої наснаги
duman вне форума   Ответить с цитированием