Тема: SkyPrime M7
Показать сообщение отдельно
Старый 30.05.2020, 21:26   #2
vasyok
Модератор
 
Аватар для vasyok
 
Регистрация: 15.09.2009
Ресивер: SI 1258
Адрес: Черновці
Сообщений: 360
Сказал(а) спасибо: 436
Поблагодарили 728 раз(а) в 216 сообщениях
Вес репутации: 16
vasyok скоро придёт к известностиvasyok скоро придёт к известности
По умолчанию

Здоров'я Всім!
Мабуть ви здивовані появою нової теми у цьому розділі, тим більше присвяченій М7-му)) Розумію))
Теми для нього не було, а запитувати в других неохота, так як можливо у вирішенні моєї проблеми доведеться не раз постувати.

Що ж, прелюдія вроді все... почну.

Якось закинули мені цей недоробок на "прошивку" - просто оновлення каналів, стоїть він у альтанці (але із хитрим переглядом), і ясно що тільки у літку. Закинули з пару неділь тому із словами "не спіши" от я на свою голову і не поспішив....

Тепер точно по суті мій порядок дій:
ПО до оновлення було перед останнє "SkyPrime M7_V1.09.18398_20170728"
Пробіг по форумам, бо такий шлак нечасто носять. Знайшов основу за лютий місяць.
Підключив до сат і давай маслати 4W потім 4Е ну і 13Е.... і 36Е... так добре пішло і 75Е... на всяк випадок...
Ну пригадуючи що проблеми із цими ресиверами при хитрому перегляді, вирішую прописати і потестувати до вечора...
Закидаю із флешки конфіг, підключаю wifi////
З'єдную із роутером переходжу в "сервера" вроді 4 успішних і вмить - РЕБУТ
Думаю ну нічого зараз перезагрузиться.... Включається перше вікно "USB Wifi Готов" друге вікно "192.168.XX.XX" бац знову ребут....

Коротше не можу це просто жах якийсь..... Дослідним шляхом визначив що ребут настає в момент коли має з'явитися вікно "бла-бла-бла башляніть за сервіс по адресі http://xxxxx.xxx.xx"

Понижаю на попередню версію і отримую той самий ребут у місці реклами г-сервіса мабуть вже не пам'ятаю що тут було.. Заводські і т.д. нічого недають... Думаю хто працював із подібними ресами знає що відключення -видалення-зміна режиму(сссам-нюкам) на останньому сервері НЕ ВІДКЛЮЧАЄ цієї таблиці....

Вибачте що так нелогічно, і без розділових знаків.... Не можу передати емоції....
__________________
(4W>0.8W>4.8E<9Е<13E<16Е<19E) (31.5E>36E<39Е<46) (53E) (75E) (85E>90E) + Amiko 8900
vasyok вне форума   Ответить с цитированием