Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2020, 10:19   #176
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 874
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,162 раз(а) в 504 сообщениях
Вес репутации: 19
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Попався і мені цей комбо. Доволі не поганий, практично майже аналог 1311, меню трохи змінене, але не погане. Редагувати канали комфортно і швидко. Поставив останнє 2.70 ПЗ. Супутникові канали сканує швидко, Т2 повільніше - десь до 5 хвилин. Перемикання каналів швидке, затримок майже нема. Ютюб, Мегого, Радіо і Редтюбе працюють. Як і в 1311 встановлений свій IPTV з каналами. В основному майже всі канали запускаються, але вже є такі, що вимагають оплату.
Павер Ву аукається. Діскавері показують нормально.
Бонус активувався на рік. Показує НТВ+, Віасат Україна і клубничка з 13е.
З недоліків - на деяких каналах IPTV ресівер зависає. Доводиться перезавантажувати. Коли витягаю з USB флешку або адаптер на 2-3 секунди відключається сигнал. Але головний недолік цей ресівер взяв у спадок від Саткома 4170. Під час переміщення группи каналів ви хочете їх розташувати в кінці списка, але якась частина стає в кінці, а всі інші займають місце на початку списка, витісняючи вниз ті канали, які там були. Доводиться з початку списка знову переміщати їх назад в кінець, але уже з запасом, щоб вони не витісняли ті канали, які хочу залишити. Не знаю, як це правильно описати, думаю хто буде юзати цей комбо, то зрозуміють про що я.
Ну, а взагалі Опен комбо залишив приємні відчуття, але якби не накручена ціна на нього.
Прикладаю файли каналів і ключів (4-5-13 тільки українські і російські канали), може кому знадобиться. Але українські канали розміщені на початку, тому після 20 січня цей список буде вже не актуальний.
Вложения
Тип файлаИмя файла Размер файлаЗагрузок
Тип файла: rar Опен комбо канали ключі.rar 36.3 Кб 108
:: Заметка ::
Скачал? - нажми "Спасибо"

evo вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо: