Показать сообщение отдельно
Старый 30.12.2019, 11:27   #845
блукач
Местный
 
Регистрация: 13.02.2018
Ресивер: uClan Denys H.265 Pro+
Адрес: Рівне
Сообщений: 305
Сказал(а) спасибо: 320
Поблагодарили 416 раз(а) в 156 сообщениях
Вес репутации: 10
блукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючекблукач как роза среди колючек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от serbaurij5 Посмотреть сообщение
Що за чушь несете, чи на замовлення працюєте? Поставив із десяток раніше, ще рік назад і з Т2 справляються і досі.І з подачою живлення на плати 5в і навіть на польки із 12в.А ви тут без досвіду розглагольствуєте.
Самому не смішно? мені байдуже скільки ви їх поставили і як та де вони справляються. Я озвучив свою думку а вона у тому що вхідний тракт слабенький на т2. Не Вам судити про мій досвід, дійсно з тюнерами т2 почав розбиратись не давно, рік назад але це мій досвід власний. Працюю на замовлення а як же, люди замовляють а я працюю як і Ви. Я добре бачу шкалу у своєму селі рівня та якості сигналу на одній і тій же антені з одним і тим же підсилювачем та живленням на цьому ресивері та наприклад World Vision T65 у якому застосований тюнер дуже чутливий Rafael Micro R836. Так от якщо на вордвіжені у мене сигнал 90% а якість 100% то при цих же умовах на опенфоксі сигнал 45% а якість 90% усе би нічого але є місця де навіть з підсилювачами деякі ресивери на грані зриву а деякі які мають надчутливі тюнери витягують сигнал. Не завжди виходить навіть встановити активну антену, часто пасивну ставлю і вишукую ресивери т2 не за загальним описом а по вхідному тюнерові який там встановлено і його характеристикам. Є декілька моделей не тільки вордвіжн а і китайці ноунейм які мають такі тюнери, я ці списки маю для себе і вони мене рятують у важких для сигналу умовах. До речі по World Vision то вони мені на карту не закинули)) там є також і слабенькі моделі, надчутливих я знайшов тільки дві.
По друге по досвіду, я на сатсатінфо з 2008 го року тільки на форумі а у справі сат тв з 2000 го. не Вам судити про мій досвід.
блукач вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: