Показать сообщение отдельно
Старый 04.12.2019, 23:14   #1072
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 874
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,162 раз(а) в 504 сообщениях
Вес репутации: 19
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от sumy Посмотреть сообщение
Вибачте але мені спада на думку що нас витісняє наша влада на роійський контент бо любий розумний чоловік ставить оте (г-но) 7600,7601 шо запускається до 4 хвилин і переключається з канала на канал від 4 до 10 секунд не буде.
Витісняє не влада, а медіамагнати - власники каналів. Хоча впевнений, що і можновладці теж в долі і від цього отримуватимуть свій шматок пирога І витісняють не на рузький контент, а вимагають від нас платити їм. Повірте, свідків єгови рузького контенту не мало і якщо вони дивились його раніше, то будуть дивитись і далі. Хто не дивився, то і не дивитиметься.
А про підключення г-вна навіть розумний чоловік не здогадується з чим матиме справу допоки сам не пощупає і не понюхає Я на 300% впевнений, що з тих, кому я ставив бокси, уже пожалкували, бо є з чим зрівняти - навіть з таким рарітетом, як Глобо 4100С
Все таки наш народ дуже сприйнятливий на віру. Їх попереджаєш про халтуру, а вони все одно зомбуються рекламою від Екстра-Віасат і як щурі під сопілку, йдуть під воду топитись

Цитата:
Сообщение от sumy Посмотреть сообщение
Вірно відкриті канали на 31,53,55,75,95 градусах
В цьому році НІ ОДНОГО замовлення на установку цих супутників заради рузьких. НІ ОДНОГО!
evo вне форума  
8 пользователя(ей) сказали cпасибо: