Показать сообщение отдельно
Старый 04.12.2019, 16:06   #1040
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 874
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,162 раз(а) в 504 сообщениях
Вес репутации: 19
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vimpel Посмотреть сообщение
так тут взагалі без питань Якщо ви замовляєте бокс з магазину ( гарантійний лист відаете кліенту в случаї з тюнером щось в гарантійному листі вказані номери сервісних центрів от хай і париться ) вам не фіолетово,
обумовлюйте з клієнтом вашу відповідальність за платне телебачення
теж бред яку гарантію що з віазадом чи екстрою нестане теж саме щой з ЛИБІДЬ
. А точніше - оголошуйте, що ви даєте гарантію тільки на підключення тут теж бред гарантія на підключення це тіпа настроїв тазик підключив до тюнера і зробив активацію що будете тоді робить якщо в кліента хата завтра завалиться тоді що за свої все поновому налаштовувать за спасибі
Ну так, як ви собі це описали, то я б на вашому місці взагалі б і не звязувався з підключенням боксів
Можливо й фіолетово, але ж той магазин ви вибрали, то з вас і спитають. І до чого тут хата? ЇЇ ви теж будували? Отже брєд я тільки у ваших словах тут бачу

Цитата:
Сообщение от sat78 Посмотреть сообщение
А теперь смотрите -я купил за 1100 тюнер..поставил и подключил.Дал на свою голову гарантию .Пусть даже неплохо заработал.Допустим ! А он бац и сгорел или глюканул навеки. Это не глобик -нашол в тумбочке старый в пылюке протёр и понёс взамен нового.Так и так типа вот вам другой -бесплатная замена! Да и новые то стоили и стоят 300 гр. (раньше по 150-170) можно было и новый отдать клиенту если что. А с эти боксом уже сложнее и дороже ! Ну вышлю я назад тюнер где купил его -а там что обменяют на новый сразу? Врят ли кто расстанется с деньгами(товаром ) просто так.В сервисе докажут что их вины нет и всё! покупай новый за свой счёт!
А хто казав про 1100 грн? Справа в тому, що якраз таки, якщо ви хочете займатись підключенням боксів, то ви їх будете брати дешевше з інтернетмагазина і зароблятимете на різниці. А якщо по 1100 грн, то хай ті клієнті їх самі виписують у операторів - відповідальності вашої ніякої і для клієнта доставка безкоштовна, та й то я не зовсім впевнений

Цитата:
Сообщение от sat78 Посмотреть сообщение
гарантійний лист відаете кліенту в случаї з тюнером щось в гарантійному листі вказані номери сервісних центрів от хай і париться )
Ви самі бачили, як виглядає той гарантійний лист?

Последний раз редактировалось Sereqa; 04.12.2019 в 20:21. Причина: мультипостинг
evo на форуме  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: