Показать сообщение отдельно
Старый 25.11.2019, 11:34   #5
evo
Профи
 
Аватар для evo
 
Регистрация: 11.03.2011
Ресивер: HD
Адрес: Україна
Сообщений: 874
Сказал(а) спасибо: 504
Поблагодарили 1,162 раз(а) в 504 сообщениях
Вес репутации: 19
evo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царствеevo луч света в тёмном царстве
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от sat78 Посмотреть сообщение
Мне что интересно ещё-на сайте экстры уже проставлена цена за тюнер -1100 например.И по газетах да и так все уже узнают что он стоит 1100.Это что выходит если я его буду ставить за 1500-1600 то буду первый шкуродёр по селу ? Как так если его должны продавать по 1100 а у него больше вон на скоко?
Неправильний підхід до цього питання. Шкуродери в першу чергу це власники каналів, які вирішили нажитись на копійчаному ресівері та ще й гроші за це дерти кожного місяця. а це 520 грн на рік. То хто більший шкуродер - ви чи вони?А по друге - ви пробували цей бокс налаштувати, активувати? Якщо в селі хтось буде рахувати, що ви шкуродер за підключення, то хай спробують самі його підключити, налаштувати і активувати Думаю всі питання відпадуть

PS. Ні ну 500 грн це можливо й занадто, але 200-300 буде самий раз
PS2. Взагалі то я не проти кодування. Хотілось би бути впевненим за що платим і бачити якийсь перспективний розвиток телебачення, а не це рекламно-політичне тошнилово, яке відбувається на каналах останнє десятиріччя
evo вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо: