Показать сообщение отдельно
Старый 08.10.2019, 21:24   #66
serbaurij5
Профи
 
Регистрация: 22.03.2018
Ресивер: Foros combo; SI-1311; та всі інші
Адрес: Рівненська обл
Сообщений: 668
Сказал(а) спасибо: 226
Поблагодарили 654 раз(а) в 337 сообщениях
Вес репутации: 11
serbaurij5 как роза среди колючекserbaurij5 как роза среди колючекserbaurij5 как роза среди колючекserbaurij5 как роза среди колючек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Marjan0506 Посмотреть сообщение
Та хача б те що є підтримка всіх кодувань Viaccess, Tandberg, Irdeto
Та прошивки виходять частіше з різного роду виправленнями
Я соромлюсь спитати, а навіщо вони, ті кодіровки, коли на них нема ключей?А одноразові, одночасні, чи ще якісь-то не серйозно.Я вже перехворів цим, да і навіщо та кількість.Все що потрібно є і показує, а одночасно дивитись тисячі каналів людина не в змозі, да і тех.можливостей ще нема таких.А оновлення, то таке, одне оновлять, а десять починають глючить і починають штампувати виправлення і кількість прошивок.Потрібно 2-3 стабільні і все і не потрібно пхати все підряд в ці балалайки і робити із них хто зна що.Напхають багато, а толку О.По цьому тюнеру-сподобалось, що в "хмару" можна додати необмежену кількість листів-це радує.Wi-fi працює стабільно і через лан перехідник теж.Він мені починає подобатись, от тільки привводі листа обмежена кількість символів-потрібно поправити, зняти обмеження.Поправити стабільність ютуба, ну і зробити щось на зразок вбудованих самооновлюючих листів, иак як напр. на уклан в6-скайлайт, або на сатінтеграл 1311.
serbaurij5 вне форума   Ответить с цитированием